Diskuse s wikipedistou:212.80.64.66

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii.--Li-sung 11:21, 4. 3. 2006 (UTC)


Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Zirland 07:38, 27. 3. 2006 (UTC)

Vrátil sem váš příspěvek v článku Neonacismus. Udělal sem to proto, protože jednak už definice pojmu na začátku hesla je (Neonacismus je krajně pravicové ideologické a politické hnutí vycházející z nacismu, které vzniklo po II. světové válce), jednak na Wikipedii termíny typu zrůdný, odporný, bolševizující, atp. nejsou často používány, aby byl zachován neutrální tón článku. --Aktron 14:08, 1. 5. 2006 (UTC)

Jiří Jehlička[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie své osobní názory a komentáře. Wikipedie není diskusní fórum ani projekt mající za cíl cokoliv a kohokoliv propagovat nebo kritizovat. Pokud budete takto i nadále hrubě porušovat pravidlo o nezaujatém úhlu pohledu, bude vám zablokována možnost editace. Děkujeme za pochopení.

--Aktron 21:57, 9. 10. 2006 (UTC)

nepsal jsem zadny prispevek o neonacismu, tuto ip vsak pouziva vice lidi

Nápověda:Jak se přihlásit – přihlíšením tomuto zabráníte. — Jagro 2. 7. 2010, 19:23 (UTC)

Historie Althing[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Faigl.ladislav slovačiny 4. 11. 2010, 11:00 (UTC)


Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Tchoř 21. 1. 2011, 17:36 (UTC)

WAMP[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce WAMP fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. — Marek Koudelka; 31. 12. 2011, 16:39 (UTC)