Diskuse s wikipedistou:193.104.12.157

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Archeologie, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--David V. (diskuze) 4. 11. 2021, 13:46 (CET)[odpovědět]

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Niger, budete bez dalšího varování zablokováni. Děkuji za pochopení.

--David V. (diskuze) 25. 11. 2021, 13:55 (CET)[odpovědět]

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku 1. prosinec, budete bez dalšího varování zablokováni. Děkuji za pochopení.

--David V. (diskuze) 1. 12. 2021, 13:11 (CET)[odpovědět]

Orlando Bloom[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Lukša (diskuse) 13. 1. 2022, 13:32 (CET)[odpovědět]

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, budete bez dalšího varování zablokováni. Děkuji za pochopení.

--Kendo13 (diskuse) 3. 2. 2022, 13:26 (CET)[odpovědět]

Čeština[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Čeština fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. --David V. (diskuze) 20. 5. 2022, 10:17 (CEST)[odpovědět]