Diskuse:Zvíkov (hrad)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nazdárek,jestli prosím vás máte někdo fotky týkající se popisu hradu, vložte je sem. Ať je to pořádně udělané :o) --Cryoman 09:33, 1. 3. 2007 (UTC) Dík !

Odkaz Wikimedia Commons nabízí multimediální obsah k tématu Zvíkov (hrad), který je uveden na konci článku, nestačí? --Luděk 09:37, 1. 3. 2007 (UTC)

Ne :o) Když se jukneš na popis hradu, tak tam chybí nafotit pár věcí ještě. --Cryoman 09:39, 1. 3. 2007 (UTC)

V tom případě se zkuste podívat na Wikipedie:WikiProjekt Fotografování a na Wikipedie:WikiProjekt Fotografování/Požadované, možná se někdo pohybuje poblíž a byl by ochoten tam zajet nějaké fotky pořídit. Anebo se tam vydejte sám a pak fotky načtěte na commons k ostatním snímkům Zvíkova (viz odkaz výše). --Luděk 09:52, 1. 3. 2007 (UTC)

Syn alebo synovec[editovat zdroj]

Podľa jednej vety odkázal Jindřich ze Švamberku hrad synovi Kryštofovi, podľa druhej synovcovi Kryštofovi. Nechala som synovca, ale bolo by dobré to preveriť. Pekný večer.--Lalina 12. 9. 2010, 19:35 (UTC)

Upravit[editovat zdroj]

Chce to převést historii z bodů do textu, dále upravit rozložení fotografií a jejich vhodnost umístění. V popisu hradu pospojovat části, které spolu souvisí. Doplnit, čím je Markomanka ojedinělá. A také spojit zajímavost o raráškovi s pověstí. Myslím, že je zbytečné tu mít tuto informaci dvakrát. Pustil bych se do toho, ale nemám k ruce podklady, takže bych nechtěl, aby výsledek dopadl hůře, než je současný stav. --Freibo (diskuse) 14. 10. 2012, 12:56 (UTC)