Angelina Love

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Angelina Love
Angelina Love v roce 2011.
Angelina Love v roce 2011.
Narození 13. září 1981 (38 let)
Toronto, Ontario (Kanada)
Bydliště Tampa, Florida
Výška 168 cm
Váha 54 kg
Známá jako Angelina Love
Angel Williams
Canadian Angel
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Lauren Williams (* 13. září 1981) je kanadská profesionální wrestlerka, nejvíce známa pro svou práci v Total Nonstop Action Wrestling (TNA) pod ringovým jménem Angelina Love. V TNA byla pětkrát Knockout šampionka, což je rekordní počet za celou historii, a jednou Tag Team šampionka s Winter. Mimo TNA vystupuje pod jménem Angel Williams.

Profesionální wrestlingová kariéra[editovat | editovat zdroj]

Angelina debutovala ve wrestlingu v roce 2000 v Kanadě pod jménem Angel Williams. Její nejoblíbenější wrestler všech dob je Shawn Michaels, který jí inspiroval k wrestlingu. Ze začátku byla manažerkou pro různé wrestlery jako Chris Sabin nebo Eric Young a pak začala být trénována Robem Fuegem, aby se stala také wrestlerkou. Krátce potom, v roce 2004, začala Angelina pracovat pro TNA a to především v zápasech na TNA Xplosion proti Trinity.

World Wrestling Entertaiment (2004-2007)[editovat | editovat zdroj]

Angelina zápasila všude možně po Americe, dokud si jí nevšimla organizace World Wrestling Entertainment (WWE) a pozvala jí v červnu 2004 na vyzkoušení zápasu. V listopadu se už Angelina trénuje na Ohio Valley Wrestling (OVW) a s WWE podepsala vývojovou smlouvu koncem roku 2004. Začala zápasit v Deep South Wrestling (DSW) - jedno z vývojových středisek WWE. V létě 2005 se stala manažerkou Johnny Parisi. 8. září 2005 měla svůj první zápas, ve kterém porazila Michelle McCool. 22. září s ní měla mít další zápas, ale McCool se na akci nedostavila. Místo ní přišla Daisy Mae a Angelinu napadla. 9. února 2006 byla Angelina vážně zraněná, ale stihla se účastnit vůbec prvního Bikini contestu v DSW. Dne 28. února 2006 podstoupila v Birminghamu, Alabamě operaci kolena. Po téměř sedmi měsících rehabilitace se vrátila zpět do ringu při nahrávání DSW. Na začátku listopadu se Angelina stala manažerkou Gymini, ale Gymini byl propuštěn z WWE v lednu 2007. Angelina se tak dostala do sporu s generální ředitelkou DSW Krissy Vaine poté, co ztratila příležitosti na zápasy kvůli rozptilování Deep South Divas. Jednou Angelina dokonce napadla Krissy v kanceláři.

Když v dubnu Deep South Wrestling zkrachoval, putovala Angelina do Ohio Valley Wrestling. Zde debutovala v dark matchi (viděli ho jen diváci v aréně). 16. května 2007 v Louisville, Kentucky kde porazila Serenu. O den později její vývojová smlouva vypršela a Angelina byla propuštěna.

Nezávislý okruh (2007)[editovat | editovat zdroj]

Po propuštění z WWE v květnu 2007, Angelina začala pracovat v Mexiku pro Asistencia Asesoría y Administración (AAA) pod jménem Canadian Angel. Debutovala zde 10. června 2007.

AAA (2007, 2011)[editovat | editovat zdroj]

V červnu 2007 tedy vystupovala na AAA jako členka La Legión Extranjera (Zahraniční legie). K podpoře se vrátila 18. června 2011 kde se spojila s Mickie James, Sexy Star a Velvet Sky a porazily Cynthia Moreno, Faby Apache, Mari Apache a Lolitu.

Total Nonstop Action Wrestling (2007–2009)[editovat | editovat zdroj]

V září 2007 byla znovu kontaktována TNA ať se objeví na jejich show Bound for Glory která se konala 9. října jako epizoda TNA Today. Na Bound for Glory se Angelina účastnila zápasu 10 Knockout Gauntlet kde se korunovala první TNA's Woman šampionka. Během zápasu byla však Angelina eliminována Gail Kim a ODB a zápas nakonec vyhrála Kim. Na show Genesis měla Angelina zápas proti Gail Kim o její titul.

Angelina a Velvet Sky, The Beautiful People

Angelina Love si vytvořila přátelství s Velvet Sky a nazývaly se Velvet-Love Entertainment, název byl později změněn na The Beautiful People. Přidala se k nim i Madison Rayne. Duo porazilo ODB a Roxxi Laveaux v Tag team zápase. 13. března se Angelina a Velvet Sky stali nepřáteli poté, co je napadla Laveaux. Angelina se také účastnila prvního zápasu "Queen of the Cage" kde byla ale odpinována od Laveaux.

1. července 2012 oznámila na svém účtu na Twitteru že z TNA odchází.

Ve wrestlingu[editovat | editovat zdroj]

Zakončovací chvaty

 • Botox Injection (Bicycle kick) - 2008-současnost
 • Break a Bitch (Inverted facelock) - 2011-současnost
 • Cramp (Modified camel clutch) - 2006, 2011
 • Lights Out (Lifting reverse STO)

S Velvet Sky

 • Zakončovací chvaty:
 • Makeover (kombinace Russian legsweep (Velvet) a Botox Injection (Angelina))
 • Hollering Elbow

Jako manažerka

Přezdívky

 • "The Queen Diva" (DSW)

Theme songy

 • "Papercut" od Linkin Park (Nezávislý okruh)
 • "Girlfriend" od Dale Oliver (TNA)
 • "Angel on My Shoulder" od Dale Oliver (TNA; 2007-2009, 2010-2011)
 • "Hands of Wicked" od Goldy Locks (TNA; v týmu s Winter)
  Angelina předvádí svůj chvat Botox Injection na Mickie James