Wikipedistka:Klára Joklová (WMCZ)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Klára Joklová (WMCZ)[editovat | editovat zdroj]

Klára Joklová.jpg

Klára Joklová

  • mail:klara.joklova@@@.svgwikimedia.cz
  • tel.: +420 724 093 082
  • Chcete-li mě kontaktovat, napište do mé diskuse nebo mi pošlete e-mail.

Témata zájmu[editovat | editovat zdroj]

Pracovala jsem jako sociální pracovnice s ohroženými dětmi a mladými lidmi a jejich rodinami, v rámci sociálně-právní ochrany dětí a obecně projektového řízení či řízení organizace se potkala s řadou témat. Pohybovala jsem se zejména v neziskovém sektoru, nějaký čas ale také ve státní správě, na MPSV, mým zájmem jsou tedy zejména sociální témata, lidská a dětská práva, rovnoprávnost apod.

O Wikipedii se zajímám spíše zpovzdálí, díky své roli výkonné ředitelky ve Wikimedia Česká republika [1], kterou zastávám od března 2018, což určuje i můj současný největší zájem, občas se i mně ale nějaká malá editace zadaří.

Obecně mě zajímá zpětná vazba od uživatelů a členů komunity Wikipedie, vaše postřehy a názory, vše, co může napomoct jejímu vývoji a rozvoji celé komunity, ráda se s vámi také potkávám na všech Wiki akcích.

Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Nejedná se o encyklopedický článek. Pokud tuto stránku vidíte na jiném serveru než na Wikipedii, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedistka:Kl%C3%A1ra_Joklov%C3%A1_(WMCZ).