Sonny ve velkém světě: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 14 bajtů ,  před 3 lety
kurzíva
m (→‎Hlavní postavy: typografické úpravy)
(kurzíva)
 
| následující = [[So Random!]]<br />[[Mackenzie Falls]]
}}
'''''Sonny ve velkém světě''''' ([[Angličtina|anglicky]]v anglickém originále '''''Sonny With a Chance''''') je seriál z produkce [[Disney Channel]]. Autorem je Steve Marmel. Seriál je o zážitcích teenagerky Sonny Munroe, která se stala součástí sitcomu Náhody (So Random!).
 
V Americe se seriál začal vysílat 8. února 2009. V červnu 2009 bylo oznámeno, že seriál bude mít 2. sérii, jejíž filmování začne v listopadu 2009. První díl druhé série měl premiéru 14. března 2010 a nyní se nová epizoda vysílá každý nedělní podvečer. Sonny ve velkém světě je první seriál z produkce Disney Channel Original Series, který je vysílán ve vysokém rozlišení. Na českém Disney Channel měla 1. série premiéru 5. prosince 2009 a 2. série 11. 9. 2010.
 
== Hlavní postavy ==
* [[Demi Lovato]] – Allison "Sonny" Munroe. Sonny je zábavná, "obyčejná" wisconsinská holka jak říká, Sonny se narodila 15. 5. ve Wisconsinu a má mámu Connie a jejího tátu jsme v seriálu nikdy neviděli ale podle informací se má jmenovat Joseph.
* [[Tiffany Thornton]] – Tawni Hart. Tawni je nejúspěšnější členka seriálu Náhod. Je krásná a zlomyslná. Tawni se narodila v Hollywoodu a už jako dítě účinkovala ve známých americkým show. Narodila se 7. 6.
 
* [[Sterling Knight]] – Chad Dylan Cooper. Chad je slavný a namyšlený herec ze seriálu MacKenzieho Vodopády a taky úhlavní nepřítel Náhod (Tawni, Gradyho, Nica atd.) ale v 2.sezóně začne chodit se Sonny ale po několikati rozchodech nastane ten závěrečný. Chada nezajímá nic jiného než je on sám a v jednom rozhovoru řekl že kdyby hořelo tak mi vzal sebe a utíkal by.
[[Tiffany Thornton]] – Tawni Hart. Tawni je nejúspěšnější členka seriálu Náhod. Je krásná a zlomyslná. Tawni se narodila v Hollywoodu a už jako dítě účinkovala ve známých americkým show. Narodila se 7. 6.
* [[Doug Brochu]] – Grady Mitchell. Grady je herec ze seriálu Náhod. Je to nejlepší kamarád Nica se kterým vymýšlejí podivné a bláznivé nápady. Grady dokáže sníst 5 talířů jídla za 3 minuty.
 
* [[Brandon Mychal Smith]] – Nico Harris. Nico je milovník holek. Snaží se okouzlit jak se říká "každou roštěnku na rohu". Nico je nejlepší kamarád Gradyho! Má narozeniny 7. 12.
[[Sterling Knight]] – Chad Dylan Cooper. Chad je slavný a namyšlený herec ze seriálu MacKenzieho Vodopády a taky úhlavní nepřítel Náhod (Tawni, Gradyho, Nica atd.) ale v 2.sezóně začne chodit se Sonny ale po několikati rozchodech nastane ten závěrečný. Chada nezajímá nic jiného než je on sám a v jednom rozhovoru řekl že kdyby hořelo tak mi vzal sebe a utíkal by.
* [[Allisyn Ashley Arm]] – Zora Lancaster. Zora je nejchytřejší a nejmazanější členka Náhod. Má tajnou skrýš v prvních pár dílech je to sarkofág v Rekvizitárně a potom ventilace v šatně Sonny a Tawni.
 
[[Doug Brochu]] – Grady Mitchell. Grady je herec ze seriálu Náhod. Je to nejlepší kamarád Nica se kterým vymýšlejí podivné a bláznivé nápady. Grady dokáže sníst 5 talířů jídla za 3 minuty.
 
[[Brandon Mychal Smith]] – Nico Harris. Nico je milovník holek. Snaží se okouzlit jak se říká "každou roštěnku na rohu". Nico je nejlepší kamarád Gradyho! Má narozeniny 7. 12.
 
[[Allisyn Ashley Arm]] – Zora Lancaster. Zora je nejchytřejší a nejmazanější členka Náhod. Má tajnou skrýš v prvních pár dílech je to sarkofág v Rekvizitárně a potom ventilace v šatně Sonny a Tawni.
 
== Produkce ==

Navigační menu