StarCraft II: Legacy of the Void: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
hra dnes vyšla, upraveno
(Trilogie je z principu třídílná, proto není nutno tuto informaci opakovat.)
(hra dnes vyšla, upraveno)
| web = [http://eu.battle.net/sc2/en/legacy-of-the-void/ oficiální stránky]
}}
'''StarCraft II: Legacy of the Void''' je plánované pokračování vojenské sci-fi real-time strategie ''[[StarCraft II: Wings of Liberty]]'', vydané firmou [[Blizzard Entertainment]] v roce [[2010]]. ''Legacy of the Void'' je třetí část z trilogie ''StarCraft II''. Hra vyšla [[10. listopad|10. listopadu]] [[2015]]. Dne té doby byla hráčům od 31. března 2015 bylaBlizzardem Bllizardemposkytnuta vypuštěnaveřejná invite-onlybetaverze, beta.jež Datumbyla vydáníukončena jekrátce plánovanépřed navydáním 10.plné listopaduverze 2015hry.
 
Rozšíření bude obsahovatobsahuje nové jednotky, úpravy jednotek z ''Wings of Liberty'', ale i pokračování kampaně,. taTa budeje tentokrát zaměřena hlavně na rasu [[StarCraft#Protoss|Protossůprotossy]] a objevíhráč seji vprojde pozvolna přibližněprostřednictvím 2019 misí a pak dalších tří dodatečných misí, jež uzavírají příběh celé Starcraft II. Hlavní postavou kampaně budeje Artanis, novopečený vůdce všech protossů, jenž je titulován hierarch. V betaverzi si mohli hráči zahrát mini-kampaň se třemi misemi, která sloužila jako „most“ mezi datadisky [[StarCraft II: Heart of the Swarm|Heart of the Swarm]] a Legacy of the Void a též jako úvod do příběhu protossů. V nich byl hlavní postavou temný templář ArtanisZeratul, snažící se zastavit přicházející temnotu.
 
Hráči si mohou zahrát mini-kampaň, která slouží jako „most“ mezi datadisky (Heart of the Swarm a Legacy of the Void) a jako úvod do příběhu Protossů. Tato kampaň obsahuje 3 mise, ve kterých si hráč zahraje za Zeratula, který se snaží najít způsob, jak zvrátit prastaré proroctví o zničení vesmíru.
 
== Reference ==

Navigační menu