Zachraňte Ježíška: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebráno 21 bajtů ,  před 7 lety
m
WPCleaner v1.30b - Opraveno pomocí WP:WCW - Odkaz shodný se svým popisem - Opravy pravopisu a typografie
m (WPCleaner v1.30b - Opraveno pomocí WP:WCW - Odkaz shodný se svým popisem - Opravy pravopisu a typografie)
Hlavní rysy Corporate social responsibility tohoto projektu je zohlednění sféry působení, formovaní pozitivních postojů společnosti a integraci firemní filozofie do vztahu s veřejnost. Agentura Commservis.com chce v projektu ve spolupráci se studenty pokračovat i v příštích letech a hodlá do něj vnést několik novinek.
 
O akci Zachraňte Ježíška pravidelně informovala přední česká média<ref>http://www.lidovky.cz/zachrante-jeziska-zada-petice-d27-/ln_zabava.asp?c=A081212_134156_ln_zabava_val</ref><ref>http://www.rozhlas.cz/hradec/zpravy/_zprava/522363</ref> i světová média. Dvě desítky mediálních výstupů byly zveřejněny 19. prosince po akci před vládním úřadem a o polovinu méně zpráv proběhlo tiskem těsně po začátku celé akce kolem 5. prosince. O ojedinělé předvánoční studentské akci dohromady vyšla přibližně stovka mediálních výstupů nejen v České republice, ale také na [[Slovensko|Slovensku]], v [[Německo|Německu]], [[Rakousko|Rakousku]] a nebo [[Rusko|Rusku]]. Otevřeně se k akci přihlásily také známé osobnosti českého veřejného života (politici, herci, modelky, atd.). V roce 2011 nazpíval projektu hymnu známý český zpěvák Vilém Čok <ref>http://kultura.idnes.cz/vilem-cok-v-klipu-haji-jeziska-pred-santa-clausem-f6n-/hudba.aspx?c=A120326_170846_hudba_ob </ref>
 
Pro velký úspěch projekt pokračuje na sociálních sítích i nadále s tím, že spoluautoři projektu [[Tomáš Zdechovský|Tomáš Zdechovský]] a Eva Fruhwirtová pravidelně s dalšími příznivci protestují před Úřadem vlády. Výtěžek akce putuje vždy na charitativní účely. V roce 2012 přispěje projekt Zachraňte Ježíška nadaci na podporu onkologických dětí Pink Boubble.
 
 
138 738

editací

Navigační menu