Realm of the Mad God

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Realm of the Mad God(V překladu "Říše šíleného boha") je hromadná multiplayerová webová hra (MMO), která byla vytvořena společnostmi Wild Shadow Studios a Spry Fox. Hra je velice originální v tom, že když za svou postavu zemřete, tak Vám zmizí veškerá expedice a vaše věci, ale podle toho, jak jste byli dobří, dostanete ocenění v podobě Fame, za které si můžete nakupovat. Začátek jejího vývoje je datován do ledna 2010, oficiálně byla spuštěna 20. června 2011.

Postavy[editovat | editovat zdroj]

Wizard , Priest , Archer, Rogue , Warrior , Knight, Paladin , Assassin, Huntrest, Trickster, Sorcerer , Mystic, Necromancer', Ninja

Ve hře si můžete vybrat 1 ze 14 postaviček, avšak ty musíte postupně odemykat tím, že s danou postavou dosáhnete 5 nebo 20 úrovně. Jakmile dosáhnete úrovně 20, musíte sbírat Slávu (Fame), tu dostáváte z Bossů (bohů), které obvykle najdete uprostřed mapy.

Jako první začnete hrát za "Wizarda", když u něj dosáhnete úrovně 5 odemkne se Vám další postava "Priest", opět až dosáhnete 5 úrovně se Vám odemkne nové postava a to je "Archer" a následně "Rogue", "Warrior", "Knight"....Později už nebude stačit pro odemčení úroveň 5,budete muset dosáhnout úrovně 20,aby se Vám odemkla nová postava a také získáte tzv. Rank, podle kterého můžou ostatní hráči poznat, jak jste ve hře dobří.

Předměty[editovat | editovat zdroj]

Ve hře je velmi důležité vaše vybavení. Každý objekt přidává jinou vlastnost (např. defense, speed...). Objekty padají v pytlících - Brown Bag (obyčejný, kde padají vcelku slabé předměty nebo ty, které vyhodíte), Purple Bag (speciální - vidíte ho pouze vy, padají v něm lepší itemy, obvykle s fame bonusem), Cyan Bag (speciální - vidíte ho pouze vy, padají v něm hodně dobré objekty), Blue Bag (speciální - vidíte ho pouze vy, padají v něm STAT POTIONS, které vám, dokud nezemřete, zvýší danou vlastnost (dobře se s nimi obchoduje)), White Bag (speciální - vidíte ho pouze vy, padají v něm nejlepší objekty až s 6% fame bonusem).

Odkazy[editovat | editovat zdroj]