Inview Technology

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Inview Technology Ltd je společnost založená ve Spojeném království, která je předním světovým dodavatelem bezplatného elektronického programového průvodce (EPG) pro levné televize[1] ve spolupráci se společnostmi, jako jsou například Teletext,[2] Acetrax a On Demand Group. Její produkt transformuje televizi třídy 2 na chytrou („smart“) televizi. Ředitel společnosti Ken Austin je expertem v EPG.[3]

Po třech letech rozvoje začal být EPG Inview Inside používán v několika zemích, například ve Španělsku, v Itálii, v Německu, ve Francii a v Polsku.

Partneři[editovat | editovat zdroj]

Jedním z partnerů Inview se stal prodejce digitálních filmů Acetrax. V únoru 2012 začal provozovat on-line televizní programy a filmy pro zákazníky ve Spojeném království, Francii, Itálii a Německu bez nutnosti použití předplacené služby.[4][5]

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Inview Technology na anglické Wikipedii.

  1. Inview Technology Partner with Novatek to Launch Innovative Digital TV Platform [online]. sys-con.com Media, 16/04/2012. Dostupné online. (anglicky) 
  2. Radio Times to run Freeview EPG [online]. Broadband TV News, 2011-01-31. Dostupné online. (anglicky) 
  3. Inview’s own Official Website [online]. Inview, 2012-03-19. Dostupné online. (anglicky) 
  4. Acetrax to launch online movie service with Inview platform [online]. Digital TV Europe, 2012-01-20. Dostupné online. (anglicky) 
  5. Acetrax to introduce TVOD service for Inview connected TV platform=IP TV News [online]. 2012-01-23. Dostupné online. (anglicky) 

Související články[editovat | editovat zdroj]