Diskuse s wikipedistou:Tomáš Alex Sýkora

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přeji Vám pěkný den a těším se na Vaše další příspěvky! -- Mercy (|) 19:12, 7. 6. 2008 (UTC)

Uvádění zdrojů[editovat zdroj]

Dobrý den,
nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za článek Cloaca maxima, avšak chtěl bych Vás poprosit o doplnění zdroje, ze kterého jste čerpal. Čtenář si pak bude moci uvedená fakta ověřit, případně bude odkázán na další, podrobnější literaturu. Pokud jste čerpal z cizojazyčné verze wikipedie, použijte prosím šablonu {{překlad}}. Jistě chápete potřebu uvádět zdroje článků, vede to i ke zkvalitňování wikipedických textů. Mějte se pěkně, v případě dotazů mohu pomoci. --Podzemník 19:25, 7. 6. 2008 (UTC)

Dobrý den, máte pohotové reakce - to chválím. Omlouvám se (protože jste si mohl ušetřit čas), že jsem omylem místo zdroje napsal externí odkazy. Už jsem to opravil. Pěkný víkend

Tlačítko na podpis
To je v pořádku, nemusíte se omlouvat, na to, že je to Váš první článek, tak je fakt moc pěkný. A jen drobnost: v diskusích se prosím vždy podepisujte, je to takové to tlačítko v panelu nástrojů (na obrázku). Ukážou se jen vlnovky, ale v náhledu či po uložení standardní podpis a přesný čas. I Vám hezký víkend. --Podzemník 20:32, 7. 6. 2008 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Improliga. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Horst 24. 1. 2010, 19:08 (UTC)