Diskuse s wikipedistou:PetrKlíč

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

--Martin Tauchman (diskuse) 16. 5. 2017, 17:02 (CEST)

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše příspěvky. Pokud přebíráte překladem text z cizojazyčné verze Wikipedie, je pro dodržení licence přebíraného textu bezpodmínečně nutné, abyste použil(a) šablonu {{Překlad}} pro umožnění dohledání autorů původního textu. Jinak dochází k porušení jejich autorských práv. Děkuji za pochopení. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se zeptat na stránce pro pomoc nováčkům, nebo na mé diskusní stránce. Pokud se mě chcete zeptat jinde, upozorněte mě, prosím, šablonou {{Odpověď}}. Díky. Pěkný den přeje --Vojtasafr (diskuse)

@Vojtasafr: Děkuji za upozornění a úpravu. V tomto případě nevím proč nástroj pro překlad šablonu nevložil. Po překladu každopádně ještě kontroluji a opravuji chyby, ale byl jste rychlejší.--PetrKlíč (diskuse) 17. 8. 2017, 14:21 (CEST)
Není zač. Kontrolujte, upravujte, jestli jsem způsobil EK, tak se omlouvám :) --Vojtasafr (diskuse) 17. 8. 2017, 14:32 (CEST)
Je to jedna z jeho vad, občas z neznámých důvodů šablonu nevloží, ačkoliv by měl (z právních důvodů je to sice jedno, dostatek informací je ve shrnutí, ale ze statistických důvodů je to více než vhodné). Problém je známý, jen se neví jeho přesný důvod. --Martin Urbanec (diskuse) 17. 8. 2017, 14:34 (CEST)