Diskuse s wikipedistou:Multimotyl

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

--che 02:59, 12. 9. 2005 (UTC)

Wikimedia Commons[editovat zdroj]

Děkuji za obrázky, které nahráváte do české Wikipedie. Chci Vás ale upozornit na existenci Wikimedia Commons, jež slouží jako centrální úložiště obrázků a dalšího multimediálního obsahu přístupné všem projektům. Má mnoho výhod, obrázky tam jsou kategorizované a lze je použít i v dalších jazycích, Vámi nahrané soubory tak budou užitečné stovkám tisíc dalších uživatelů po celém světě, nikoliv pouze českým čtenářům. Na Commons patří i obrázky opatřené českým textem nebo s českými popiskami – často se stává, že jsou popisky přeloženy do dalších jazyků a obrázek je poté použit v dalších projektech po celém světě. Nahrávané obrazky samozřejmě musí mít vyřešena autorská práva.

Používání Wikimedia Commons není složité, je k dispozici český návod i české uživatelské rozhraní. Tamějšími správci jsou i někteří správci české Wikipedie, na které je možno se obrátit. Není třeba se ničeho obávat. Děkujeme za Vaši pomoc! --Martin Kozák 16:17, 10. 5. 2007 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Expedice Apalucha. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Daniel Baránek 3. 10. 2008, 07:14 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Sonyk Bel. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Daniel Baránek 5. 12. 2008, 22:55 (UTC)

matematika hrou[editovat zdroj]

Dobry den pane Mlutimotyl. Dovolil jsem si odstranit externi odkazy na matematiku hrou. Jde o to, ze na tech strankach nebylo nic, co by rozsirovalo nebo doplnovalo informace na wikipedii, ale o to vice reklamy. Tady probehla podobna diskuze o podobnych strankach "Matematika polopate" a tady o dalsim podobnem webu math.cz. V doporuceni Wikipedie:Externí_odkazy naleznete podrobnejsi navod, jake externi odkazy jsou a jake nejsou vhodne. Diky zapochopeni, zdravim! Franp9am 19. 5. 2011, 21:22 (UTC)