Diskuse s wikipedistou:Kf

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--bab_dz 9. 6. 2009, 12:09 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Od housliček po buben. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Faigl.ladislav 31. 1. 2009, 02:34 (UTC)

Reference[editovat zdroj]

Když už vkládáš {{překlad}}, mohl bys ji vložit do sekce == Reference ==. --Wikipedista:BobM d|p 8. 6. 2009, 13:13 (UTC)

Netopýr[editovat zdroj]

Ahoj. V článku tadarida guánová píšeš, že loví bez použití echolokace. V anglické verzi je ale opak. Čím to? --egg 11. 9. 2009, 08:41 (UTC)

Nevím, co je správně, tadaridy osobně neznám ;-) Ale vážně: můj text není překlad z en:, čerpal jsem ze starého článku v časopise Abc. Nemůžu přitom vyloučit, že jsem se spletl, pravdu může mít en:wiki. Kf 11. 9. 2009, 09:29 (UTC)


Zdeněk Fibich[editovat zdroj]

Dovolil jsem si ve Vámi dříve vytvořené stránce "Zdeněk Fibich" učinit upřesnění/opravu v místě posledního odpočinku skladatele. Jedná se sice o Vyšehradský hřbitov, nikoliv však část zvanou "Slavín" , ale samostatnou hrobku č. 6H-137. Viz rovněž info na webu Pražské informační služby, www.pis.cz. Děkuji, s pozdravem David Sedlecký 13. 3. 2010, 09:02 (UTC)

Gall-Tír[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Gall-Tír. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Postrach 1. 4. 2010, 11:54 (UTC)

Tetřev hlušec[editovat zdroj]

Ahoj ! Chtěl bych tě požádat o doplnění zdrojů do článku tetřev hlušec, jehož jsi zakladatelem. Chystám se totiž s článkem dále pracovat a nerad bych tebou vložené, mimojiné i velice užitečné informace zbytečně označoval šablonou {{chybí zdroj}}. Díky moc za pochopení ! --Trachemys 23. 8. 2010, 22:23 (UTC)