Diskuse s wikipedistou:Jfblanc

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Tak to nechtěji[editovat zdroj]

Nejsem obět, nejsem blbec.

Pred par měsicu jsem prelozil do cestiny praci Libora Sztemona o umělych jazyku. Pro mně, jako non native Czech, bylo to moc prace. Ted prijde policie a chce to zrusit.

Tak je ceska Wikipedia. Jeden autor, jeden cenzor. Skoda. --Jfblanc 8. 12. 2008, 15:01 (UTC)

C+P presuny[editovat zdroj]

Dobry den, licence wikipedie nas nuti k urceni autorstvi, cili pokud chcete neco presunout metodou C+P, musite do shrnuti uvest neco jako presun z [[clanek]] a do druhe uvest kam to presouvate, aby bylo jasne co se s tim deje. Vasi zmenu jsem revertnul. Diky --Vrba 10. 2. 2009, 09:35 (UTC) PS:Fakticky se domnivam, ze Vase zmena neni krok spravnym smerem, ale to nebyl duvod meho revertu

Hlasování o smazání[editovat zdroj]

Byl jsem nucen přeškrtnout váš hlas při hlasování o smazání, neboť nemáte 25 editací v hlavním jmenném prostoru od začátku hlasování. Děkuji za pochopení.--kuvaly|d|p| 21. 3. 2009, 10:55 (UTC)

Bordeaux[editovat zdroj]

Dobrý den. Proč jste v tomto článku u výslovnosti nahradil gaskonštinu okcitánštinou, když je přesnější označení gaskoňsky (dialekt okcitánštiny) a stejně je to uvedeno i na fr wiki? --Lenka64 10. 8. 2009, 10:51 (UTC)

Languedoc Roussillon 2004 flag.svg[editovat zdroj]

Dobrý den, tento soubor byl smazán, neboť jste uvedl, že jeho užití je dovoleno jen Wikipedii. Jakkoli se může zdát, že by takové povolení mohlo znamenat, že soubor nyní lze na Wikipedii užívat, ve skutečnosti tomu tak není. Wikipedie takové soubory nepřijímá, neboť by tím omezila možnost šíření svého obsahu dalšími stranami na základě svobodné licence. Laskavě nenahrávejte další soubory s takovým omezením, budou smazány. Děkuji za pochopení. S pozdravem --Mercy 15. 3. 2010, 09:01 (UTC)

Vilémův kanál[editovat zdroj]

Překlad do francouzštiny: Obdržel jsem žádost od francouzského wikipedisty o překlad tohoto článku: Vilémův kanál (Klajpeda) do francouzské wikipedie. Mohl by někdo z kolegů pomoci? Děkuji. --Kusurija 15. 3. 2010, 18:52 (UTC)

Slovenské kraje[editovat zdroj]

Zdravím. U těch krátkých "y" v názvech slovenských krajů jsem si uvědomil jejch chybnost, Vy jste mě však v editacích předstihl, děkuji Vám tedy za jejich opravení. Na druhou stranu připomínám důvod mých editací, že slovo "obyvatel" sice v množném čísle ve druhém pádě tvoří tvar "obyvatelů", v tomto případě se však nepoužívá (vizte [1]). --Thomas999 8. 5. 2010, 14:22 (UTC)

Prosím vyplňujte kolonku „Shrnutí editace“[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, nebudou je muset dále zkoumat a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. ♥ K123456 18. 12. 2010, 16:47 (UTC)

Gustavia[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Gustavia. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Senimo 2. 8. 2011, 07:45 (UTC)

Řím[editovat zdroj]

Díky za upozornění, psal jsem to podle dewiki, která mě poprvé zklamala. Zdraví --Sokoljan (diskuse) 17. 10. 2014, 15:14 (UTC)

Ain (departement)[editovat zdroj]

Hello Jfblanc, you've corrected my edits at Arrondissementů, Kantonů, Obcí. My dates are right...-- 217.224.212.130 15. 4. 2015, 15:16 (CEST)[odpovědět]