Diskuse s wikipedistou:JanekHranolka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, Váš příspěvek byl smazán, protože jeho předmět nesplňoval kritéria encyklopedické významnosti požadovaná Wikipedií. Prosím, nevkládejte tento příspěvek znovu, pokud nedoložíte významnost jeho předmětu vícero nezávislými netriviálními věrohodnými zdroji, které o něm publikovaly. V opačném případě bude opětovně smazán. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 15. 7. 2020, 21:56 (CEST)

Urgentní šablony[editovat zdroj]

Dobrý den, neodstraňujte prosím z článků urgentní šablonu, dokud není článek dostatečně vylepšen. Pokud urgentní šablonu v článku ponecháte, je článek automaticky zařazen v seznamu článků k urgentní úpravě, v seznamu subpahýlů ad., a tím se zvyšuje pravděpodobnost, že článek někdo patřičně vylepší. Děkuji za pochopení. Jakub Sochor (diskuse) 15. 7. 2020, 22:16 (CEST)

MyCookAround[editovat zdroj]

Protože velmi pravděpodobně dojde ke smazání stránky a tedy i diskuse, přikládám diskusní příspěvek i sem: Nechci aby má stránka byla smazána protože je to článek pro firmu která právě startuje. Jsem tu nový, učím se a čtu si pravidla wikipedie. JanekHranolka (diskuse) 15. 7. 2020, 22:25 (CEST) Jan Kubišta

Dobrý den, samozřejmě máme na Wikipedii pro nováčky pochopení, avšak tento článek je navržen na rychlé smazání, a to kvůli nevýznamnosti. Wikipedie není adresář firem či startupů. Každý článek by měl být podložen dvěma nezávislými zdroji tak, aby byla doložena jeho významnost. V tomto případě tomu tak není. Pokud chcete článek rozpracovávat, využijte k tomu například svoje pískoviště, kde smazání nehrozí a až bude článek dostatečně rozpracován, můžete ho umístit na Wikipedii přímo do jmenného prostoru. V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit! Přeji hezký večer, Jakub Sochor (diskuse) 15. 7. 2020, 22:32 (CEST)