Diskuse s wikipedistou:Ippokorny

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Odkazy na jinojazyčné wikipedie tzv. interwiki, nemusí jít textem, takže jsem je tam přidal, podívejte se vlevo a můžete pokračovat, jen trochu více používejte tlačítko ukázat náhled a neukládejte každou drobnost, díky --Horst 8. 12. 2008, 22:07 (UTC)

Čeburaška[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Čeburaška fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. Faigl.ladislav 8. 12. 2008, 22:33 (UTC)

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. To interwiki je vážně dobře takhle neměňte ho.--Horst 8. 12. 2008, 22:34 (UTC)

Torbernit[editovat zdroj]

Zdravím, pokud jste vytvořil článek překladem téhož z jinojazyčných Wikipedií, jako se to stalo v článku Torbernit, pak je třeba do českého článku vložit šablonu {{Překlad}}. --Jan Polák (diskuse) 1. 4. 2019, 17:11 (CEST)