Diskuse s wikipedistou:Aperina

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

--Marquas (diskuse) 20. 7. 2012, 18:24 (UTC)

Železniční trať Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem[editovat zdroj]

Zdravím kolego, dočetl jsem se, že se zajímáš/zajímáte o železnici. Možná mi proto poradíš/poradíte: Existuje nějaká literatura (vedle publikace „100 let trati Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem“), která by se věnovala trati číslo 039 z Frýdlantu do Jindřichovic? Sám jsem již napsal kvalitní články o dvou jiných tratích z regionu Frýdlantska – o trati Raspenava–Bílý Potok a zrušené trati Frýdlant–Heřmanice – a nyní si pohrávám s myšlenkou „dorazit“ i tuto trať. Předem díky za spolupráci. --Jan Polák (diskuse) 9. 7. 2013, 08:11 (UTC)

Zdravím kolego (myslím, že si lze i tykat :-) ): oblast severních Čech je mi dost vzdálená a v tamnějším chumlu tratí a lokálech se moc nevyznám a k tomu sám nic nemám. Ale zkus se podívat zde: Klub železničních cestovatelů, tam lze získat průvodce po železničních tratích, včetně tratě do Jindřichovic pod Smrkem. Přeji hodně zdaru! --Aperina (diskuse) 9. 7. 2013, 08:27 (UTC) PS: doufám, že toto je to správné místo pro odpověď.
Díky za odpověď i za tip. Ano, mohu Tě uklidnit, je to správné místo pro odpověď. Jen pro Tvou informaci: Jednotlivé odpovědi (reakce) odsouváme na počátku dvojtečkami, aby pak vizuálně bylo jednoduše rozpoznatelné, kdo na koho reagoval. --Jan Polák (diskuse) 9. 7. 2013, 08:34 (UTC)