Diskuse s wikipedistou:89.190.49.135

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Subpahýl[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Evropané. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. Lovelygirl 26. 11. 2008, 15:14 (UTC)

Mongolská hokejová reprezentace[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Mongolská hokejová reprezentace. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Wikipedista:BobM d|p 27. 11. 2008, 06:27 (UTC)

Zdravím Vás. Snažil jste se heslo rozšířit, díky. Upozorňuji, že hesla se u nás nepodepisují, podpisy patří na diskusní stránky, třeba sem. U hokejistů jsem ho smazal. Dobrý večer přeje --Zákupák 27. 11. 2008, 17:13 (UTC)

Kašna se sochou Tritona (Havlíčkův Brod)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Kašna se sochou Tritona (Havlíčkův Brod). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Harold 21. 12. 2009, 15:53 (UTC)