Diskuse s wikipedistou:62.209.198.201

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!
Vítejte!ÚvodNápovědaPrůvodce WikipediíPět pilířů WikipedieCo Wikipedie neníJak zakládat nové článkySlovníček

K prohlížení ani k editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete. Nemusíte poskytovat žádné své osobní údaje, skutečné jméno ani e-mail.

Přihlášení vám zpříjemní uživatelský zážitek:

  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost zobrazovat seznam všech vašich příspěvků.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.

Přihlášení vám rozšíří možnosti přispívání:

Přihlášení vám umožní lépe se zapojit do společné práce na Wikipedii:

Jen do toho, zaregistrujte se!

Rádi Vás mezi sebou uvítáme. --Luděk 10:58, 3. 6. 2005 (UTC)


Chci vás požádat, abyste při zakládání nových kategorií tyto také zařazoval do vyšších kategorií, stejně jako u článků. Takto vznikají občas zbytečně duplicitní kategorie, kterých si nevšimnete.

Pokud jen přidáte text do nové kategorie, vzniká sirotek, ketrý není navázán na ostatní a tyto chyby se velmi obtížně vyhledávají.

--Mojža 11:14, 10. 6. 2005 (UTC)

Revertoval jsem vaše přidání sýkorky koňadry k ptákům - je totiž v kategorii pěvci, která je v kategorii letci (ptáci), která je v kategorii ptáci. Kategorie ptáci by byla na místě pouze tehdy, kdyby existovala skupina sýkorek, která by byla ptáky a zírověň ne pěvci, což neexistuje. Děkuji za pochopení. Cinik 05:14, 15. 6. 2005 (UTC)

Přidání kategorie ptáci bylo míněno pro usnadnění hledání článků o jednotlivých druzích ptáků, protože doposud pokud jsem zadal kategorii ptáci tak se v seznamu článků neobjevil článek o sýkoře koňadře. --62.209.198.201 05:26, 15. 6. 2005 (UTC)

[[Jistě, musel byste do letců a posléze do pěvců. Zvažte, že ptáků je poněkud moc, stejně byste se pak v kategorii ptáci nezorientoval (pokud byste chtěl vědět, co tam je) a pokud hledáte něco konkrétního, je výhodnější než kategorie okénko hledání. Cinik 05:30, 15. 6. 2005 (UTC)