Diskuse:Red Lips

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Připomínky[editovat zdroj]

Já vím, že je to obecný neduh článků o písních, kdy jsou vlastní písně autorsky chráněné, ale hodila by se alespoň nějaká zmínka o obsahu textu a určitě (volný) překlad názvu do češtiny. A navrhuji přehodit obrázky. Na svém 24" monitoru vidím obrázek producenta a pouze malý kousíček zpěvačky - píseň bývá většinou spíše spojována s interpretem, takže ten by medle měl být na přednější pozici. A i u obrázku bych spíše uvítal popis Greg kurstin, autor a producent než Greg kurstin v roce raz dva (letopočet lze dát do závorky). A pokud klip vyšel oficiálně na Youtube, měl by na něj v článku být odkaz v sekci Externí odkazy. JAn (diskuse) 8. 1. 2018, 09:24 (CET)

Překlad názvu doplněn, fotografie prohozeny, popisek upraven, odkaz na videoklip přidán. Ale pokud jde o text, v článku je to, co uvádí zdroje, víc přidávat nebudu. Díky za postřehy. --Marek Koudelka (diskuse) 8. 1. 2018, 12:41 (CET)

Michal Lenc[editovat zdroj]

Jak už jsem psal, nemám k tomu co namítnout. Snad jen bych upravil následující formulace:

  • VyřešenoVyřešeno Kritici své komentáře ohledně videa směřovali na neustále rostoucí veřejnou osobnost Ferreiry, k němuž přešla z nevinnějšího obrazu, s nímž svou kariéru zahájila. – na en používají spojení increasingly risqué, přijde mi to trefnější než veřejná osobnost (ta taky může vypadat nevinně).
  • VyřešenoVyřešeno přátelství Ferreiry s Richardsonem ukázalo „odklon od popové princezny, o němž si myslela, do jehož formy byla modelována.“

Toť vše, díky za pěkný článek. :) --Michal Lenc (diskuse) 8. 1. 2018, 19:50 (CET)

Díky za připomínky, omlouvám se za zpoždění, nějak jsem na to zapomněl… Ty věty jsem poupravil, ale teď mi nějak došly nápady, takže nic lepšího nevymyslím. Klidně eso. --Marek Koudelka (diskuse) 13. 1. 2018, 09:57 (CET)
Jen drobná úprava rodu, jinak myslím dobré. --Michal Lenc (diskuse) 13. 1. 2018, 11:47 (CET)

Mates[editovat zdroj]

Ahoj, díky za článek. Taky mě nic moc nenapadlo, udělal jsem pár stylistických úprav. Možná snad ještě projdi ty recenze a znovu si zhodnoť jejich relevanci. Měl jsem určité pochybnosti o TinyMixTapes, i když nějakou redakci zdá se mají. Těžko říci, kdo je to ten Embling. S pozdravem --Mates (diskuse) 11. 2. 2018, 01:36 (CET)

Ahoj, většina autorů na Tiny Mix Tapes používá celá jména, podle mě je to prostě pseudonym a ne uživatelské jméno nějakého „amatéra“. Jinak Tiny Mix Tapes jako celek považuji za dostatečně kvalitní zdroj. --Marek Koudelka (diskuse) 11. 2. 2018, 09:55 (CET)