Brooke Hogan

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Brooke Hogan
Základní informace
Rodné jméno Brooke Ellen Bollea
Narození 5. května 1988 (30 let)
Původ Tampa, Florida, USA
Žánry Pop
R&B
Aktivní roky 2004-
Vydavatel Storch Music Company
Rodiče Hulk Hogan a Linda Hogan
Příbuzní Nick Hogan
Web Brooke Hogan
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Brooke Ellen Bollea (* 5. května 1988, Tampa, Florida, USA), také známa pod pseudonymem Brooke Hogan, je americká zpěvačka, herečka , modelka, prominentka a televizní hvězda. V současné době má podepsanou smlouvu s Total Nonstop Action Wrestling (TNA) jako vedoucí TNA Knockouts.

Jedná se o nejstarší dceru profesionálního wrestlera Hulka Hogana a jeho ženy Lindy, a také starší sestru Nicka Hogana. V současné době působí také na americké hudební scéně jako popová zpěvačka. Vystupuje spolu se svou rodinou v americké televizní reality show Hogan má pravdu, která běží na americké televizní stanici VH1 a nyní také na hudební stanici MTV.

Biografie[editovat | editovat zdroj]

Na střední škole navštěvovala hodiny tance, zpěvu a k tomu dělala gymnastiku. V 16 letech úspěšně zakončila studium na Clearwater Central Catholic FL School. V roce 2004 nahrála svoje první album s názvem This Voice a o dva roky představila svůj první singl z druhé desky. Singl se jmenuje About Us a premiéru měl na konci druhé řady reality show Hogan má pravdu. Ještě v roce 2006 vydává svoje druhé album s názvem Undiscovered produkované nejen Scottem Storchem. Na rok 2007 je ohlášeno už třetí album.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Brooke Hogan na anglické Wikipedii.