Austin a Ally (2. řada)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
  • Tato sezóna měla 26 epizod, z toho jeden speciální cross-overový díl se seriálem JESSIE.
  • Epizody nebyly vysílány v pořadí produkce.
  • V USA byla tato sezóna vysílána v období od 7.10.2012 do 29.9.2013.
  • V ČR byla tato sezóna vysílána v období od 6.4.2014 do 22.3. 2015.
  • Ross Lynch, Laura Marano, Raini Rodriguez a Calum Worthy účinkovali ve všech epizodách.
# seriálu # sezóny Anglický název Český název Premiéra v USA Premiéra v ČR Produkční číslo
20 1 Costumes & Courages Kostýmy & Odvaha 7. října 2012 6. dubna 2014 201

Jimmy Starr pozval Austina na Halloweenskou párty, kde má zazpívat duet s Taylor Swift, ale Austin si myslí, že píseň jí byla prodána a dopis, do kterého vypsal svou frustraci omylem pošle Jimmymu. Na párty tak potřebuje zprávu vymazat. Trish a Dez se zatím stávají lovci duchů a Ally Taylor v převleku.

Píseň: "Don't Look Down"
Hostující hvězdy: Richard Whiten jako Jimmy Starr, Cole Sand jako Nelson, Troy Osterberg jako Ethan

21 2 Backups & Breakups Tanečníci & Rozchody 14. října 2012 13. dubna 2014 202

Trishin kluk, Trent, se chce stát tanečníkem při Austinových vystoupeních, ale vztah s Trish spolu před ostatními tají, protože nechtějí, aby to ovlivnilo rozhodnutí Ally, Deze a Austina. Když ale Ally zjistí, že Trent flirtuje s jinou dívkou, rozhoduje se, jestli říci Trish pravdu.

Hostující hvězdy: Julia Campbell jako Penny Dawson, Trevor Jackson jako Trent, Mike McCafferty jako pan Conley, Jaida-Iman Benjamin jako Becky, Minor Terazza jako Roger

22 3 Magazines & Made-Up Stuff Časopisy & Výmysly 28. října 2012 20. dubna 2014 205

Trish zajistí Austinovi titulní stranu prestižního časopisu, ale při vyplňování dotazníku zfalšuje údaje, aby byl Austin víc cool. Jenže, když si novináři chtějí ověřit pravost dotazníku, je Austin nucený podstoupit plno zkoušek, aby nebyl bulvárem prohlášen za lháře.

Píseň: "The Butterfly Song", "Who I Am"
Hostující hvězdy: Aubrey K. Miller jako Meagan Simms, Carrie Wampler jako Brooke, Madison McMillin jako evropský model

23 4 Parents & Punishments Rodiče & Tresty 4. listopadu 2012 27. dubna 2014 206

Ally omylem věnuje všechny nástroje ze Sonic Boom Nelsonově škole, kterou poškodily povodně. Musí tak získat 10 000 $, aby kooupila nové, než to její otec zjistí. Parta jí chce samozřejmě pomoci, ale problém nastane, když Austin dostane zaracha.

Píseň: "Better Together", "Heart Beat"
Hostující hvězdy: Cole Sand jako Nelson, Jill Benjamin jako Mimi Moon, John Henson jako Mike Moon, Aubrey K. Miller jako Megan Simms, Andy Milder jako Lester Dawson, Monica Smith jako paní Ingram

24 5 Crybabies & Cologne Ufňukánci & Kolínská 11. listopadu 2012 4. května 2014 203

Když Ally odmítne napsat píseň pro Trenta, ukradne si ho a stejně jako Austin se stává senzací. Jenže postupně tím začne krást Austinovi život. Parta se musí postarat o to, aby Trentova sláva hodně rychle zašla.

Píseň: "Got It 2"
Hostující hvězdy: Trevor Jackson jako Trent, Brandon J. Sornberger jako Bee Whisperer, Alexander Walsh jako Dex, Renee Percy jako Wanda Watson, Michael McCafferty jako pan Conley Claudia DiFolco jako moderátor Entertain Me Tonight

25 6 Austin & Jessie & Ally: All Star New Year Austin & Jessie & Ally: Nový rok plný hvězd 7. prosince 2012 12. prosince 2014 211

Trish plní Austinovi životní sen a on má vystupovat na Times Square při novoročních oslavách. Jenže cesta na vrchol je trnitá, a tak nakonec Austinovi musí pomáhat i newyorská chůva Jessie s Austinovou oddanou fanynkou Emmou.

Píseň: "Christmas Soul", "Can You Feel It"
Speciální hostující hvězdy: Debby Ryan jako Jessie Prescott, Peyton List jako Emma Ross
Hostující hvězdy: Richard Whiten jako Jimmy Starr, Jill Basey jako stará pasažérka, Jet Jurgenmeyer jako Stevie, Justin Uretz jako policista, Ryan Bollman jako Tommy Clarkson J.R. Nutt jako Tim
Poznámky: Tato epizoda je první polovinou 46minutového novoročního speciálu, kdy se prokřížili dva seriály - Jessie a Austin & Ally.

26 7 Ferris Wheels & Funky Breath Kolotoče & Dech 13. ledna 2013 11. května 2014 204

Dez točí nové Austinovo hudební video v produkci Starrs Music a najímá Kiru jako Austinovu dívku ve videu. Pak ale zjistí, že Kira má zajímavou nemoc, která je pro natáčení dost rušivá a pokouší se najít různé cesty, jak se Kiry zbavit, ale ona je Jimmyho dcera!

Píseň: "No Ordinary Day"
Hostující hvězdy: Richard Whiten jako Jimmy Starr, Kiersey Clemons jako Kira Starr, Sophia Cruise jako Sydney

27 8 Girlfriends & Girl Friends Holky & Skoroholky 27. ledna 2013 18. května 2014 207

Austin by rád randil s Kirou, ale ona si myslí, že má něco s Ally. Austin ji přesvědčí, že to tak není a chce nachystat perfektní rande, a tak prosí o pomoc Ally. Když si udělají takové rande nanečisto, Ally si uvědomí, že Austina miluje a svěří se s tím Trish.

Hostující hvězdy: Kiersey Clemons jako Kira Starr, Russ Marchand jako Jett Deely, Stefan Niemczyk jako Vinny

28 9 Campers & Complications Táborníci & Tajné city 17. února 2013 25. května 2014 208

Ally si nepřipouští, že Austina miluje a vítaným rozptýlením je pro ni příjezd její první lásky - Elliota. Austin ale neskrývaně žárlí, což se nelíbí Kiře, která mu dává čas na rozmyšlenou, jestli má rád ji nebo Ally. Austin se svěřuje Dezovi, že má rád Ally. Ta zjišťuje, že s Elliotem nemá nic společného.

Hostující hvězdy: Kiersey Clemons jako Kira Starr, Cody Allen Christian jako Elliot

29 10 Chapters & Choices Nové kapitoly & Rozhodnutí 24. února 2013 13. července 2014 209

Austin je zmatený ve svých citech ke Kiře a Ally a neví, co dělat. Dez mu radí, aby se prostě rozhodl a on tak volí Kiru. Ally si po návratu své matky uvědomuje, že je na čase se v životě postavit i zlým věcem, a tak s velkou Austinovou pomocí překoná svůj strach z vystupování… A ti dva se políbí…

Píseň: "You Can Come to Me"
Hostující hvězdy: Kiersey Clemons jako Kira Starr, Andy Milder jako Lester Dawson, Julia Campbell jako Penny Dawson

30 11 Partners & Parachutes Parťáci & Padáky 17. března 2013 20. července 2014 210

Austin si uvědomil, že doopravdy miluje Ally a snaží se nějak šetrně rozejít s Kirou. Ally zatím nechce na Austina myslet a chce se po překonání strachu zaměřit na svou kariéru s pomocí Trish. Dez radí Austinovi, aby si Ally získal nějakým romantickým gestem. A přes první nezdar se povede a Auslly je skutečností.

Píseň: "I Think About You"
Hostující hvězdy: Kiersey Clemons jako Kira Starr, Andy Milder jako Lester Dawson, Aubrey K. Miller jako Megan Simms, Richard Whiten jako Jimmy Starr, Julia Campbell jako Penny Dawson
Poznámky: Tato epizoda je přímým pokračováním předchozí epizody.

31 12 Freaky Friends & Fan Fiction Podivíni & Povídky 7. dubna 2013 13. září 2014 217

Potom, co Trish, Austin, Ally a Dez najedou kouzelný psací stroj, padne do padoušských rukou jistého Chucka, který jej užívá k šílenostem jako výměně těl mezi partou, znemožňování Austinovi tancovat. Všichni tak musí spojit síly a Chucka zastavit.

Hostující hvězdy: Andy Milder jako Lester Dawson, John Paul Green jako Chuck, Cassidy Ann Shaffer jako Kimmy the Cheerleader, Micheal Cohen jako pan Gower, Willem Dafoe jako Abraham Lincoln

32 13 Couples & Careers Páry & Kariéry 5. května 2013 20. září 2014 212

Austin a Ally zjišťují, že jako pár se tolik bojí o city druhého, že si nedokáží nic vytknout, ani při skládání písní, čímž ohrožují své kariéry. Trish a Dez zatím dělají film, s kterým chtějí vyhrát soutěž. Austin a Ally se rozcházejí jako nejlepší přátelé a partneři, na to být pár ještě nejsou připraveni.

Hostující hvězdy: Matt Cook jako Al the Magnificent, Mark Gagliardi jako pan Hyde

33 14 Spas & Spices Lázně & Koření 19. května 2013 27. září 2014 213

Trish získává práci v lázních, a tak před focením zve na nějaké procedury i Ally. Jenže vše se změní v katastrofu, když procedury na Ally nemají takový účinek, jaký by mít měly. Dez se zatím připravuje na chili souboj s Chuckem, ale do jedné z omáček spadne Austinovi Allyin náhrdelník od babičky.

Hostující hvězdy: John Paul Green jako Chuck, Brandon Gibson jako hlavní chili porotce, Anastasia Basil jako madam Trinka, Cole Sand jako Nelson

34 15 Solos & Stray Kitties Sóla & Stray Kitties 2. června 2013 12. října 2014 214

Ally je úspěšná v snaze získat kontrakt na nahrávání, ale po zjištění, že se má jednat o nahrávání ve společnosti kapely Stray Kitties, odmítá, ale manažerka Val jí to nedovoluje. Austin, Trish a Dez se jí tak snaží ze situace dostat. Dez se zatím snaží okouzlit holky díky Austinovým radám.

Píseň: "You Can Come to Me", "Pillow Fight"
Hostující hvězdy: Skyler Vallo jako Country Kitty, Kimberly Whalen jako Glamour Kitty, Saidah Arrika Ekulona jako Val Crawford

35 16 Boy Songs & Badges Klučičí písně & bobříci 8. června 2013 18. října 2014 218

Ally je ve skluzu a nestíhá do termínu napsat ani své vlastní písně, tak se Austin rozhodne ji nerušit a snaží se napsat píseň sám. Trish se zatím stává „hlavou“ skautů a Dez se snaží získat bobříky, které v dětství získat nedokázal.

Píseň: "Pioneer Rangers Song"
Hostující hvězdy: Cole Sand jako Nelson, Russ Marchand jako Jett Deely, Devan Leos jako JJ De la Rosa

36 17 Tracks & Troubles Skladby & Problémy 23. června 2013 25. října 2014 216

Jimmy nabídl smlouvu vlastní dceři - Kiře a po Ally žádá, aby mu prodala svou píseň, což ona ale odmítá, protože je o ní samotné. Austin ale nedopatřením později zničí Kiřino nahrávání, takže dostane padáka. Ally ve snaze vše napravit, píseň Kiře dá, ale ta se rozhodne jinak. Allyino i Kiřino gesto Austina zachrání a navíc přinese smlouvu pro Ally.

Píseň: "Finally Me"
Hostující hvězdy: Kiersey Clemons jako Kira Starr, Richard Whiten jako Jimmy Starr

37 18 Viral Videos & Very Bad Dancing Videa & Velmi špatný tanec 14. července 2013 1. listopadu 2014 219

Ally je nominovaná jako nová vycházející celebrita, a tak spolu s Trish, Austinem a Dezem vyráží na párty, kde je ale Jeanem Paulem Paul-Jeanem varována, že by rozhodně neměla tancovat na veřejnosti.

Píseň: "The Ally Way"
Hostující hvězdy: Arturo Del Puerto jako Jean Paul Paul-Jean, Marie jako tanečník, Duncan Tran jako B-Boy

38 19 Tunes & Trials Melodie & Soudy 19. července 2013 1. února 2015 220

Austin napsal píseň o dívce a všichni se teď ptají, kdo je ona opěvovaná. Pak se ale objeví Val a tvrdí, že jí Austin píseň ukradl. Trish a Dez tak případ dovedou až k soudu, kde předvedou právnické metody z jejich oblíbeného pořadu a dostanou tak z Austina, že píseň je o Ally, kterou pořád miluje.

Píseň: "Steal Your Heart"
Hostující hvězdy: Kiersey Clemons jako Kira Starr, Carrie Wampler jako Brooke, Madison McMillin jako evropský model, Saidah Arrika Ekulona jako Val Crawford, Gregg Daniel jako soudce

39 20 Future Sounds & Festival Songs Budoucnost hudby & festival písní 28. července 2013 8. února 2015 226

Austin si chce ulehčit práci na nové písni prostřednictvím nejmodernější technologie. Pak ale zjišťuje, když upadne do snění o budoucnosti, že vše je tak jednoduché a prosté, že využívání moderní techniky zničí v lidech přirozenost.

Píseň: "Timeless"
Hostující hvězdy: Richard Whiten jako Jimmy Starr, Cole Sand jako Nelson

40 21 Sports & Sprains Sporty & úrazy 4. srpna 2013 15. února 2015 221

Týden kroužků pohltí i partu, a tak se Austin dává k basketbalistům, Trish píše do školních novin a Dez se stává roztleskávačem při vidině výhry 1000 $. Jimmy ale zakazuje Austinovi basketbal, aby se nezranil. Ally mu pomáhá, aby mohl v týmu získat, ale naneštěstí si Austin vyvrátí kotník.

Píseň: "Living in the Moment"
Hostující hvězdy: John Paul Green jako Chuck, Whiten jako Jimmy Starr, Cassidy Ann Shaffer jako Kimmy, Gui DaSilva-Greene jako tanečník, Ashley Leilani jako roztleskávačka, Chelsea O'Toole jako roztleskávačka

41 22 Beach Burns & Bling Plážový povalování & cetky 11. srpna 2013 22. února 2015 215

Austin zjistí, že jeho starý rock’n’rollový hrdina Jackson Lowe hraje za peníze v obchoďáku. Přesvědčí Trish, Deze a Ally, aby mu pomohli s Jacksonovým comebackem. Ale všechny vrtochy v hlavě bývalé star situaci nesčetňekrát změní.

Píseň: "I Got That Rock n' Roll"
Hostující hvězdy: Paul Zies jako Jackson Lowe, Amanda Leighton jako Bonnie

42 23 Family & Feuds Rodina & spory 1. září 2013 7. března 2015 223

Austin, Ally a Trish pomáhají Dezovi s přípravami narozeninové párty pro jeho sestru, Didi. Když ale zjistí, že Didi chodí s Dezovým úhlavním nepřítelem Chuckem, nevědí, co dělat.

Hostující hvězdy: John Paul Green jako Chuck, Jamie Kaler jako Dennis, Vicki Lewis jako Donna, Galadriel Stineman jako Didi

43 24 Moon Week & Mentors Austinův týden a porotci 15. září 2013 8. března 2015 222

Austin a Ally jsou pozvání k porotcování soutěže, která oslavuje týden Austina Moona. Ally bere sobě podobné soutěžící pod ochranná křídla. Trish a Dez zatím připravují co největší plakáty, aby byli vidět v televizi.

Píseň: "Don't Look Down", "Who I Am", "Unstoppable", "I Got That Rock n' Roll" Hostující hvězdy: Sabrina Carpenter as Lucy, Bailey jako Chloe, Halle Bailey jako Halle, Marchand jako Jett Deely, Del Puerto jako Jean Paul-Paul Jean, Saidah Arrika Ekulona jako Val Crawford, Janelle Marie as tanečnice, Maddie Simpson jako Agnes, Tyler Shamy jako Clayton

44 25 Real Life & Reel Life Skutečný život & filmový život 22. září 2013 15. března 2015 224

Dez a Trish natáčí film o Austinovi a Ally, ale výběrem špatných momentů jejich přátelství a partnerství je rozdělí a ti dva jsou na sebe naštvaní. S Trish tak najdou jejich nejvýznamnější moment, kdy se Ally zbavila strachu z vystupování a dopadne naprosto stejně jako tehdy. Usmíří se a políbí…

Píseň: "You Can Come To Me" Hostující hvězdy: Tamiko Brownlee jako ninja, Travis Wong jako ninja

45 26 Fresh Starts & Farewells Nové začátky & Loučení 29. září 2013 22. března 2015 225

Všichni se připravují na Austinovo první celostátní turné, ale po účinkování na akci dostává Ally nabídku, aby definitivně nastartovala svojí hudební kariéru. Stojí tak před velkým rozhodnutím - budovat svou kariéru, nebo být s partou… potažmo Austinem? Nakonec se Ally rozhodne pro svou kariéru a musi se rozloučit s Dezem, Trish a hlavně s Austinem.

Píseň: "The Me You Don´t See", "Better Than This","Illiusion" Hostující hvězdy:Richard Whiten jako Jimmy Starr, Sunkrish Bala jako Roger Dunlap, Joe Rowley jako Ronnie Ramone