World of Subways

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

World Of Subways je herní série dopravních simulátorů. Výrobcem všech dílů je TML Studios, distributorem Aerosoft. Hry používají C4 Engine.

Sérii tvoří tři díly, každý z nich obsahuje jednu linku metra. První díl (World Of Subways Volume 1: The Path) vyšel v roce 2008 a obsahoval linku spojující New Jersey a New York. Druhý díl, z konce roku 2009, (World Of Subways Volume 2: U7 - Berlin) zahrnoval trasu U7 berlínského metra. Třetí díl (World Of Subways Volume 3: London Underground Circle Line) vyšel v dubnu 2011 a zaměřil se na linku londýnského metra.

Word of Subways vol.3[editovat | editovat zdroj]

Word of Subway vol.3 je kvalitní simulátor londýnského metra.Na tomto simulátoru se můžete seznámit s legendárním vlakem C-stock a je tam nahrána trasa Central line.V tomto simulátoru je velmi dobrá grafika a okolína každé stanici je nahrané hlášení které je v opravdovém metru.Můžete plnit mise , jezdit podle jízdního řádu a dokonce se svézt jako cestující před nástupem do služby musíte správně sprovozdnit soupravu.

  • dojít na konec soupravy a zapnout koncová světla
  • dojít do přední kabyny strojvůdce a zapnout: ventilátor , přední světla , osvětlení palubní desky atd...
  • po té zapnete ovladač kolejového vedení zapnete motor soupravy otevřete dveře pro cestující po té zavřete dveře soupravy a můžete vyrazit

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]