Wikipedie:Wikizpravodaj MU/2015-02

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Únor 2015 (č. 2)[editovat | editovat zdroj]

Vítejte! Toto číslo Wikizpravodaje Masarykovy univerzity mapuje dění v únoru 2015. Účelem tohoto měsíčníku je podávat přehled o prezentaci témat souvisejících s Masarykovou univerzitou na Wikipedii a souvisejících projektech a monitorovat a podporovat aktivity směřující k jejímu zkvalitňování a aktivity zaměřené na tvorbu a šíření svobodných znalostí v Brně vůbec.

Wikizpravodaj vydává tiskový odbor rektorátu Masarykovy univerzity v rámci WikiProjektu Masarykova univerzita pod záštitou rektora MU Mikuláše Beka a za podpory Spolku absolventů a přátel MU.

Redaktorem zpravodaje je Marek Blahuš, wikipedista rezident na Masarykově univerzitě a člen výboru Spolku absolventů a přátel Masarykovy univerzity. Komentáře a zpětnou vazbu uvítáme na stálé diskuzní stránce zpravodaje nebo jakýmkoliv jiným vhodným kanálem.

Obsah čísla[editovat | editovat zdroj]

Odběr zpravodaje[editovat | editovat zdroj]

Zpravodaj vychází jednou měsíčně. Toto číslo vyšlo 18. 3. 2015.

Přihlásit se k odběru zpravodaje e-mailem je možné na webu Spolku absolventů a přátel MU. Registrovaní uživatelé Wikipedie si mohou kliknutím na tlačítko Vector skin - page not in the watchlist.png nahoře přidat hlavní stránku zpravodaje mezi sledované stránky. Požádat o přihlášení nebo kontaktovat redakci je možné také e-mailem na adrese wikizpravodajAt sign.svgblahus.cz.