Wikipedie:Editaton/Volary 2

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
HLAVNÍ STRÁNKA FOTOGRAFIE DISKUSE
Znak města Volary

Editaton Volary 2 je mezinárodní editaton, plánovaný na 6. - 8. listopadu 2020 jako pokračování Editatonu Volary, který proběhl ve dnech 6.–8. března 2020.

Účastníci[editovat | editovat zdroj]

Zájemci o účast na místě[editovat | editovat zdroj]

Níže můžete zapsat svůj zájem do tabulky. Na tomto editatonu je možno editovat hesla, fotit, nebo pomáhat nováčkům/skenovacímu teamu muzea. V neposlední řadě bude třeba na místě koordinace editací a fotografování s kolegy z Rakouska a Německa.

Č. Uživatelské jméno Funkce + co chcete dělat Na které dny potřebujete ubytování?
(ž/pá-so/so-ne/pá-ne)
Nabízím/poptávám jízdu autem/pojedu HD Poznámky
1 Aktron (|) 22. 8. 2020, 16:44 (CEST) Psát články o jednotlivých tématech a nebo dle potřeby fotografovat po městě. pá/so/ne poptáváme jízdu autem,třeba jen z Českých Budějovic, dětskou sedačku máme. Počítám s rodinnou účastí (tj. včetně v době konání editatonu devítiměsíčního syna).
2 KKDAII Fotografovat po městě, pomáhat nováčkům, případně psát kratší články o lokalitě pá/so/ne poptáváme jízdu autem, třeba jen z Českých Budějovic, dětskou sedačku máme. Počítám s rodinnou účastí (tj. včetně v době konání editatonu devítiměsíčního syna).
3
4
5
6
7
8
9
10
Náhradník 1
Náhradník 2

Zájemci o distanční účast[editovat | editovat zdroj]

Organizátoři a účastnící opět uvítají distanční spolupráci zejména českých wikipedistů. V omezeném rozsahu lze podle zadání témat poskytnout odkazy na digitální přístupné zdroje, případně naskenování např. časopiseckých článků nebo odkaz na literaturu v knihovnách atd.

Č. Uživatelské jméno Funkce (editor, skenování) Téma editací Potřeba informačních zdrojů Poznámky
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10