Diskuse k Wikipedii:Žádost o opatření/Vbhubeny: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
re
m (→‎Protiprávní hlásování: Arbitři musí počkat s hlasováním až se Vbhubeny vyjádří nebo ho alespoň požádat o vysvětlení, proč se nevyjadřuje - typo)
(re)
== Protiprávní hlásování ==
Arbitr Jan Kamenicek hlasuje aniž by považoval za nutné seznámit se s názorem Vbhubeného, nebo alespoň dal najevo v oddíle Dotazy arbitrů a odpovědi, že jeho názor považuje za důležitý ve smyslu rovnoprávnosti všech wikipedistů a požádal ho o vysvětlení, proč se až doposud nevyjádřil? Takto to vypadá, že se arbitři s G3ron1mem na tomto postupu dohodli aby mohli vydat vlastní vyjádření a zamezili tím Vbhubenému vyjádřit v uvedené arbitráži svůj názor.--[[Wikipedista:Vbhubeny|Vbhubeny]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vbhubeny|diskuse]]) 19. 8. 2012, 07:56 (UTC)
:Vyjádřit se kdokoli stále může a já mohu do uzavření hlasování případně hlas změnit. Netušil jsem, že Vbhubený čeká, až se ho někdo zeptá, "proč se až doposud k ničemu nevyjádřil". [[Wikipedista:Jan.Kamenicek|Jan.Kamenicek]] ([[Diskuse s wikipedistou:Jan.Kamenicek|diskuse]]) 19. 8. 2012, 08:26 (UTC)

Navigační menu