Diskuse s wikipedistou:Martin.adamek: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
bez shrnutí editace
Bez shrnutí editace
 
Vidím, že čile píšete, jan tak dál. Překlady z jiných verzí wikipedie jsou dobrý způsob, jak se naučit správně strukturovat text. Jen přidám pár drobných rad. U článku o poslkém zlotém máte komentář, že jste to nestihl dopřeložit. Pokud se ten překlad chystáte dokončit, je možné vložit šablonu <nowiki>{{PracujeSe}}</nowiki>, aby pak ten překlad zbytečně nedokončovalo víc autorů. A když založíte nějakou stránku špatně (jako se vám stalo u Michala Jona), stačí vložit šablonu <nowiki>{{smazat}}</nowiki> a nějaký srpávce se o to postará. --[[Wikipedista:Karakal|Karakal]] 06:20, 8. 8. 2005 (UTC)
:OK--[[Wikipedista:Martin.adamek|Martin Adámek]] 19:06:14, 10. 8. 2005 (UTC)
 
==Překládání==
Dobrý den, kolego. Všiml jsem si, že jste založil pěkný článek o polském zlotém. Dovolil jsem ho přeložit. Pokud si nebudete na nějaký překlad troufat, nebo na něj nebudete mít čas, nebojte se heslo vytvořit se šablonou Cizojazyčně (na začátek stránky napíšete <nowiki>{{Cizojazyčně}}</nowiki>) a dejte mi vědět do mé diskuse.
Rovněž bych Vás rád požádal, abyste při editaci vyplňoval pole Shrnutí editace, které se nachází nad tlačítkem Uložit změny. Toto shrnutí slouží k orientaci v editacích pro ostatní wikipedisty. Rovněž do tohoto shrnutí můžete zapsat informaci o nutnosti překladu. --[[Wikipedista:Zirland|Zirland]] 06:30, 8. 8. 2005 (UTC)
:OK, fci pole shrnuti editace jsem pochopil a zacal pouzivat uz v prubehu --[[Wikipedista:Martin.adamek|Martin Adámek]] 19:06:14:36, 10. 8. 2005 (UTC)
 
Jen jsem zjistil ze budu muset muj pobyt tady casove omezit - je to docela casove narocny, takova editace :). Takze to asi budu resit tak ze se sem podivam jednou za dlouhy cas, na dlouhou dobu v kuse. Casto (a nakratko) sem chodit nemuzu, protoze by se to vzdycky zvrhlo v dlouhy pobyt a to si bohuzel nemuzu dovolit :( .
276

editací

Navigační menu