Kevin Richardson: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebrán 1 bajt ,  před 3 lety
m
interpunkce
m ({{Infobox - osoba}})
značka: editor wikitextu 2017
m (interpunkce)
{{Infobox - osoba}}
{{Přeložit|20180116045500}}
Kevin Rene Richardson (narozený 8. října 1974), známý pod názvem ZarikavacZaříkávač lvulvů, je jihoafrický chovatel zviratzviřat, který se intenzivně zabýval nativními zvířaty v Africe.
 
=== RannyRanný zivotživot ===
Kevin Richardson se narodil 8. října 1974 v klinice Nightingale v Johannesburgu v Jižní Africe. Strávil dětství v sousedství Orange Grove. Jeho matka Patricia pracovala pro Barclays Bank a také se narodila v Jižní Africe. Richardsonův otec, který pracoval pro farmaceutickou společnost, se narodil ve Spojeném království a přestěhoval se do Jižní Afriky z Readingu v Berkshire. Kevin Richardson je nejmladší ze čtyř dětí: má staršího bratra a dvě sestry, které jsou dvojčata. Jeho otec zemřel, když byl Richardson třináct let. Když mu bylo asi šestnáct, setkal se sse Stanem Schmidtem a začal svou kariéru jako "samouk chovatel"
 
=== KarieraKariéra ===
Richardson šel na vysokou školu a studoval zoologii, ale přestal po dvou letech opakujících se lekcí o mořské biologii namísto savců. Jako dospělý Richardson věřil, že nikdy nebude mít kariéru se zvířaty a že to zůstane jen jeho koníčkem. Začal absolvovat kurzy fyziologie a anatomie na vysoké škole a zahájil kariéru ve fyziologii cvičeni a stal se fyziologem cvičení. KdyžVe měldvaavvaceti dvaadvacet,letech měl možnost pracovat s dvěmadvěmy šestiměsíčními lvicaty, Tau a Napoleonem, uv LionskéhoLionském parku poblíž jeho okolí v Johannesburgu. Stále pracuje s dospělými mláďaty. Majitel zařízení Rodney Fuhr ho zamestnalzaměstnal na částečný úvazek v Lion Parku.
21

editací

Navigační menu