Slender: The Arrival

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Logo hry

Slender: The Arrival je pokračování hry Slender: The Eight Pages. Na rozdíl od Slender: The Eight Pages má 5 částí (a dvě bonusové). Pravidlo hry zní: nikdy se Slendermanovi nedívejte do očí, nebo vás chytí a hra končí. V Arrival se snaží vysvětlit to, co se dělo v Eight Pages. Hra vyšla 26. března 2013 pro Microsoft Windows a Apple Mac. Steam verze byla vydána 28. října 2013.

Postavy[editovat | editovat zdroj]

Kate[editovat | editovat zdroj]

Přítelkyně Lauren. Kate je sekundární antagonista pro většinu hry, ale je hratelná ve 4. části hry. Její matka zemřela a ona se rozhodla prodat její dům. Pozvala Lauren k sobě do domu, ale zmizela. Měla ,,Slender" vize. Tyhle vize sdílela s přítelem CR. V noci před událostmi hry byla napadena ve svém domě, ale podařilo se jí uniknout. Jak bylo odhaleno ve 4. části hry. Z Kate se nakonec stala služebná Slendermana.

Lauren[editovat | editovat zdroj]

Lauren je protagonista hry a hratelná postava. Je na návštěvě u Kate, kde hledá stopy po zmizení Kate.

Slenderman[editovat | editovat zdroj]

Slenderman je nehratelný primární antagonista. Podle něho tahle hra nese jméno. Má tu schopnost, že si může z lidí udělat jejich sluhy a nebo zástupce jeho rasy. Dále může neuvěřitelně daleko protáhnout své končetiny, k polapení své kořisti. Když se ve hře k němu otočí kamera, začne obrazovka dělat nepředvídatelné věci.

CR[editovat | editovat zdroj]

CR je přítel Kate. Sdílí ,,Slender" vize s Kate. Hráli si v lese jako malé děti, ale když jednou matka Kate zjístila, že k nim CR přišel na návštěvu, přes Kate ho poprosí, aby jeho existence byla před Lauren utajena. Poradí Kate Lauren zavolat, když její matka zemře. Ve hře je vidět na konci jako ohořelý muž, vedle kterého ležela videokamera.

Hra[editovat | editovat zdroj]

Před hraním[editovat | editovat zdroj]

Kate žije se svou matkou. Matka umírá a Kate v noci před hraním je v domě napadena Slendermanem, ale unikne.

Speciální úroveň Genesis[editovat | editovat zdroj]

Kate utíká před Slendermanem do Oakside parku, tam posbírá 8 stránek, ale je chycena Slendermanem, Slenderman před přemístěním řekne: ,,Mám s tebou plány, Kate". Kate stačí ještě vykřiknout.

1. část: Prologue[editovat | editovat zdroj]

Lauren přichází do domu Kate, kde Kate není. Lauren najde dopisy, ve kterých si Kate dopisuje s CR, ale i děsivé obrazce, které nakreslila Kate. Uslyší výkřik. To vykřikla Kate, protože byla chycena Slendermanem. Najde baterku a začne prohledávat nedaleký park.

2. část: The Eight Pages[editovat | editovat zdroj]

Stejný způsob hry jako u předchůdce: posbírejte osm stránek dřív, než vás chytne Slenderman. Nakonec Lauren chytne Slenderman, ale Lauren utíká, ale Slender ji chytí. Naštěstí Lauren je odložena.

3.část into hře abbest[editovat | editovat zdroj]

Jakmile se dostanete do majáku na konci hry najdete klíče,a půjdete ke dveřím kde je uhořelý CR pod nápis I YOU FAILED pustíte si záznam z video kamery potom vás dostane Kate při HardMode modu vás Kate nedostane jenom vás hodí z majáku a běžíte pryč