Německo na Letních olympijských hrách 2016

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Německo na Letních olympijských hrách 2016
Vlajka výpravy
Vlajka výpravy
IOC kód GER
Zlatá Stříbrná Bronzová Celkem
17 10 15 42
NOV Deutscher Olympischer Sportbund ((německy) link)
Vlajkonoš Timo Boll (zahájení)
Sebastian Brendel (ukončení)

Německo na Letních olympijských hrách v roce 2016

Medailisté[editovat | editovat zdroj]

Medaile Jméno Sport Soutěž
Zlatá medaile Zlato Michael Jung Olympic pictogram Equestrian.png Jezdectví Jezdecká všestrannost
Zlatá medaile Zlato Philipp Wende
Lauritz Schoof
Karl Schulz
Hans Gruhne
Piktogram veslování Veslování Muži párová čtyřka
Zlatá medaile Zlato Annekatrin Thieleová
Carina Bärová
Julia Lierová
Lisa Schmidlaová
Piktogram veslování Veslování Ženy párová čtyřka
Zlatá medaile Zlato Barbara Englederová Piktogram střelby Sportovní střelba Ženy 50 metrů libovolná malorážka 3×20 ran – polohový závod
Zlatá medaile Zlato Henri Junghänel Piktogram střelby Sportovní střelba Muži 50 metrů libovolná malorážka 60 ran vleže
Zlatá medaile Zlato Kristina Bröring-Sprehe
Sönke Rothenberger
Dorothee Schneider
Isabell Werth
Olympic pictogram Equestrian.png Jezdectví Družstvo drezura
Zlatá medaile Zlato Christoph Harting Piktogram atletiky Atletika Muži hod diskem
Zlatá medaile Zlato Christian Reitz Piktogram střelby Sportovní střelba Muži 25 metrů rychlopalná pistole
Zlatá medaile Zlato Sebastian Brendel Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Muži C-1 1000 m
Zlatá medaile Zlato Fabian Hambüchen Gymnastics (artistic) pictogram.svg Sportovní gymnastika Muži hrazda
Zlatá medaile Zlato Kristina Vogelová Cycling (track) pictogram.svg Cyklistika Ženy sprint
Zlatá medaile Zlato Laura Ludwigová
Kira Walkenhorstová
Ikona plážového volejbalu Plážový volejbal Ženy
Zlatá medaile Zlato Max Rendschmidt
Marcus Gross
Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Muži K-2 1000 m
Zlatá medaile Zlato Almuth Schultová
Josephine Henningová
Saskia Bartusiaková
Leonie Maierová
Annike Krahnová
Simone Laudehrová
Melanie Behringerová
Lena Goeßlingová
Alexandra Poppová
Dzsenifer Marozsánová
Anja Mittagová
Tabea Kemmeová
Sara Däbritzová
Babett Peterová
Mandy Islackerová
Melanie Leupolzová
Isabel Kerschowskiová
Laura Benkarthová
Svenja Huthová
Fotbal Družstvo žen
Zlatá medaile Zlato Sebastian Brendel
Jan Vandrey
Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Muži C-2 1000 metrů
Zlatá medaile Zlato Max Rendschmidt
Tom Liebscher
Max Hoff
Marcus Gross
Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Muži K-4 1000 metrů
Zlatá medaile Zlato Thomas Röhler Piktogram atletiky Atletika Muži hod oštěpem
Stříbrná medaile Stříbro Sandra Auffarth
Michael Jung
Ingrid Klimke
Julia Krajewski
Olympic pictogram Equestrian.png Jezdectví Družstvo jezdecká všestrannost
Stříbrná medaile Stříbro Monika Karschová Piktogram střelby Sportovní střelba Ženy 25 metrů sportovní pistole
Stříbrná medaile Stříbro Lisa Unruhová Piktogram lukostřelby Lukostřelba Ženy jednotlivkyně
Stříbrná medaile Stříbro Felix Drahotta
Malte Jakschik
Eric Johannesen
Andreas Kuffner
Maximilian Munski
Hannes Ocik
Maximilian Reinelt
Richard Schmidt
Martin Sauer (cox)
Piktogram veslování Veslování Muži osma
Stříbrná medaile Stříbro Angelique Kerberová Tennis pictogram.svg Tenis Ženy dvouhra
Stříbrná medaile Stříbro Isabell Werthová Olympic pictogram Equestrian.png Jezdectví Drezura jednotlivci
Stříbrná medaile Stříbro Franziska Weberová
Tina Dietzeová
Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Ženy K-2 500 metrů
Stříbrná medaile Stříbro Han Ying
Petrissa Solja
Shan Xiaona
Piktogram stolního tenisu Stolní tenis Družstvo žen
Stříbrná medaile Stříbro Sabrina Heringová
Franziska Weberová
Steffi Kriegersteinová
Tina Dietzeová
Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Ženy K-4 500 metrů
Stříbrná medaile Stříbro Timo Horn
Jeremy Toljan
Lukas Klostermann
Matthias Ginter
Niklas Süle
Sven Bender
Max Meyer
Lars Bender
Davie Selke
Leon Goretzka
Julian Brandt
Jannik Huth
Philipp Max
Robert Bauer
Max Christiansen
Grischa Prömel
Serge Gnabry
Nils Petersen
Fotbal Družstvo mužů
Bronzová medaile Bronz Laura Vargasová Kochová Piktogram juda Judo Ženy 70 kg
Bronzová medaile Bronz Kristina Vogelová
Miriam Welteová
Cycling (track) pictogram.svg Cyklistika Ženy sprint družstvo
Bronzová medaile Bronz Daniel Jasinski Piktogram atletiky Atletika Muži disk
Bronzová medaile Bronz Sophie Schederová Gymnastics (artistic) pictogram.svg Sportovní gymnastika Ženy bradla
Bronzová medaile Bronz Kristina Bröring-Sprehe Olympic pictogram Equestrian.png Jezdectví Drezura jednotlivci
Bronzová medaile Bronz Denis Kudla Wrestling pictogram.svg Zápas Muži řecko-římský 85 kg
Bronzová medaile Bronz Patrick Hausding Piktogram skoků do vody Skoky do vody Muži prkno 3 m
Bronzová medaile Bronz Christian Ahlmann
Meredith Michaelsová-Beerbaumová
Daniel Deusser
Ludger Beerbaum
Olympic pictogram Equestrian.png Jezdectví Družstvo parkurové skákání
Bronzová medaile Bronz Dimitrij Ovtcharov
Timo Boll
Bastian Steger
Piktogram stolního tenisu Stolní tenis Družstvo mužů
Bronzová medaile Bronz Linus Butt
Moritz Fürste
Florian Fuchs
Mats Grambusch
Tom Grambusch
Martin Häner
Tobias Hauke
Timm Herzbruch
Nicolas Jacobi
Mathias Müller
Timur Oruz
Christopher Rühr
Moritz Trompertz
Niklas Wellen
Christopher Wesley
Martin Zwicker
Pozemní hokej Družstvo mužů
Bronzová medaile Bronz Erik Heil
Thomas Plößel
Piktogram jachtingu Jachting 49er
Bronzová medaile Bronz Lisa Hahnová
Franzisca Haukeová
Hannah Krügerová
Nike Lorenzová
Marie Mäversová
Julia Müllerová
Janne Müller-Wielandová
Pia-Sophie Oldhaferová
Selin Oruzová
Katharina Otteová
Cécile Pieperová
Kristina Reynoldsová
Anne Schröderová
Lisa Schützeová
Annika Sprinková
Charlotte Stapenhorstová
Jana Teschkeová
Pozemní hokej Družstvo žen
Bronzová medaile Bronz Artem Harutyunyan Piktogram boxu Box Muži velterová váha (– 64 kg)
Bronzová medaile Bronz Ronald Rauhe Canoeing (flatwater) pictogram.svg Kanoistika Muži K-1 200 m
Bronzová medaile Bronz Christian Dissinger
Paul Drux
Uwe Gensheimer
Patrick Groetzki
Kai Häfner
Silvio Heinevetter
Julius Kühn
Finn Lemke
Hendrik Pekeler
Tobias Reichmann
Martin Strobel
Steffen Weinhold
Fabian Wiede
Patrick Wiencek
Andreas Wolff
Piktogram házené Házená Turnaj mužů

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]