Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje
Původní názevGarfield's Pet Force
ZeměSpojené státy americkéSpojené státy americké Spojené státy americké
Jazykangličtina
Délka72 minut
Žánranimovaný / komedie / rodinný
PředlohaGarfield
ScénářJim Davis
RežieMark A.Z. Dippé
Kyung Ho Lee
Obsazení a filmový štáb
Hlavní roleFrank Welker
Gregg Berger
Audrey Wasilewski
Jason Marsden
Wally Wingert
Vanessa Marshall
ProdukceDaniel Chuba
Jim Davis
Ash R. Shah
HudbaKenneth Burgomaster
StřihRob Neal
Tom Sanders
Výroba a distribuce
Premiéra13.5.2010
Produkční společnostiPaws, Inc.
The Animation Picture Company
Davis Entertainment
DistribuceBlue Sky Film Distribution
Předchozí a následující díl
Garfieldův festival humoru
Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje na ČSFDKinoboxuFDbIMDb
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje je animovaný film z roku 2009, na motivy postaviček z komiksového stripu Garfield od kreslíře Jima Davise. Film je volným pokračováním předchozího filmu Garfieldův festival humoru z roku 2008.

Zápletka[editovat | editovat zdroj]

Profesor Wally z planety Dorkon (protějšek Wallyho) představuje císaři Jonovi (protějšek Jona Arbuckla) svůj nový vynález – paprskomet Moscram – zařízení napájené krystalem Klopman, které dokáže přeměnit neživé předměty na nová stvoření, pod kontrolou uživatele paprskometu. Císař Jon je ale více zaujat hledáním své budoucí ženy, se kterou by zajistil pokračování císařské linie. Brzy na to však u císařského paláce přistane bitevní vesmírná loď. Císař Jon se tak setká s Vetvix (super zloduška, protějšek doktorky Liz Wilsonové), kterou požádá o ruku. Vetvix s návrhěm sňatku souhlasí, ale jen protože chce ukrást paprskomet Moskram, což se jí podaří. Profesor Wally je nucen povolat Zvířecí jednotku: Garzooku (Garfieldův super-protějšek), Odiouse (Odieho super-protějšek), Abnermala (Nermalův super-protějšek) a Starlenu (Arlenin super-protějšek). Vetvix se podaří neutralizovat všechny super hrdiny ze zvířecí jednotky, kromě Garzooky. Profesor Wally Garzookovi pomůže najít ty správné náhradníky pro Odiouse, Abnermala a Starlenu v jiné dimenzi, kam se Garzooka vydá, aby spolu s náhradními pomocníky dokázali přemoct Vetvix a vrátit vše do pořádku.

Herecké obsazení[editovat | editovat zdroj]

Další hlasy ve filmu v původním znění namluvili: Cathy Cavadini, Greg Finley, Jeff Fischer, David Michie, Paige Pollack a Ruth Zalduondo.

Domácí video[editovat | editovat zdroj]

Film Garfield: Zvířecí jednotka zasahuje byl v České republice vydán pouze na nosiči DVD. V elektronické podobě je dostupný přes iTunes Store. Na tomto místě se můžete podívat na trailer filmu a další detaily.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]