Diskuse s wikipedistou:Yamsi

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie


Pro Vaši informaci
Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Postrach 21. 12. 2008, 08:23 (UTC)

Ještě jednou, prosíme používejte tlačítko „Ukázat náhled“[editovat zdroj]

Prosím, věnujte pozornost upozornění, že máte používat tlačítko Ukázat náhled. Neberte to, prosím, na lehkou váhu. Důvody, proč se má toto tlačítko používat, máte uvedeny výše. Kromě technických záležitostí jde i o ohleduplnost vůči lidem, kteří sledují poslední změny nebo budou někdy muset něco hledat v historii (jednotlivých verzích) článků. Věřím, že pochopíte, že je opravdu nanejvýš vhodné a žádoucí toto tlačítko používat. Děkuji za pochopení. Faigl.ladislav 25. 12. 2008, 14:18 (UTC)

Za nepoužívání náhledu máte 20 minut blok, tohle prostě není možné. Upozorněn už jste byl, důvody proč náhled používat tu máte také, dávejte na to prosím pozor, nerad bych blok prodlužoval.--Horst 25. 12. 2008, 14:40 (UTC)

Ahoj, děkuji že přispíváš zde, na wikipedii, ale pokud měníš údaje které jsou dané v článku, bylo by dobré i uvést odkud jsi čerpal (literatura, internet, jiné médium...) jinak se to může revertovat a považovat za nepravdivé informace. Doufám že mě chápeš. Měj se, --Draffix 18. 4. 2010, 12:49 (UTC)