Diskuse s wikipedistou:Rawac

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dolní Řasnice a anglicka Wiki[editovat zdroj]

Nechtěl by jste součastně s českým článkem napsat i anglický? Ja se snažím udělat stub pro každou vesnici ale už je nedokážu je vyplnit. Vandalismus na takových článcích je prakticky nulový (vandalové mají lepší místa) a stává se že dobře napsaný članek z anglické Wiki je překládán dále. Pavel Vozenilek 13:53, 18. 2. 2006 (UTC)

Vlajky a znaky obcí[editovat zdroj]

Zdravím, díky za nahrávání vlajek a znaků obcí. Mohu jen poprosit, abyste u symbolů českých obcí volil licenci "úřední dílo orgánů ČR"? Taková díla totiž autorským právem vůbec chráněna nejsou a je škoda to přímo neoznačovat. Díky. --che 16:17, 24. 2. 2006 (UTC)

Robert A. Heinlein[editovat zdroj]

WikiThanks.png

Dobrý den! Díky za článek Robert A. Heinlein (i když přicházím poněkud se zpožděním). Rozhodl jsem se jej nominovat na jeden z nejlepších na wikipedii. Pokud byste měl zájem, můžeme ho ještě dál rozšířit, na ostatních wikipediích to vypadá, že tam budou také ještě nějaké informace, ačkoliv na anglické mají obecně ve zvyku všechno zbytečně opakovat a roztahovat :) Petr K. 18:08, 4. 2. 2007 (UTC)

Díky za poděkování. Teď jsem si vzpomněl, kolik dal práce. Ten článek bude především potřeba aktualizovat – vím, že česky vyšlo víc děl, než je tam uvedeno (např. Podkayna z Marsu), udělat pát typografických úprav (jsou tam někde spojovníky místo pomlček). Na mém soukromém seznamu plánované údržby je (obávám se) poněkud dole, jestli ho nominujete, přidělím mu vyšší prioritu. ;-) --Rawac 20:12, 4. 2. 2007 (UTC)
Ano, nominoval jsem ho. Byl bych rád, kdyby se vám podařilo ho tak v horizontu jednoho měsíce zaktualizovat, samozřejmě pokud je to pro vás časově možné. Já se mezitím snad podívám na anglickou a německou verzi, jestli tam nejsou nějaké zajímovasti, potažmo zdroje. Díky za spolupráci ;) Petr K. 11:25, 5. 2. 2007 (UTC)

Hodnost[editovat zdroj]

Dovolte mi, abych Vám jménem Wikiprojektu Fotografování poděkoval za Vaši dosavadní věrnou službu. V rámci reorganizace naší jednotky a pro zvýšení naší bojeschopnosti bylo rozhodnuto, že pěšáci budou odměněni za jejich dosavadní zásluhy hodnostmi. Tyto hodnosti mají být hrdým znakem naší příslušnosti k bojovému celku a uvědomění si, že nepřítel nikdy nespí a že ještě existuje mnoho pozic, které je potřeba okem zkušeného wikipedisty zvěčnit pro blaho lidstva!

Jako projev našeho díku je Vám propůjčena čestná hodnost Kadet. Česká wikipedie je na Vás hrdá! --Chmee2 20:56, 5. 8. 2007 (UTC)

Cykasy - zamia integrifolia[editovat zdroj]

dekuji za ty upravy u clanku Zamia integrifolia. mimochoem, proc zrovna u tohoto? --PeregrinusX 19:31, 3. 3. 2008 (UTC)

procházel jsem odkazy na Liberec, napadlo mě, že z téhle stránky má smysl spíše odkaz na botanickou --Rawac 20:59, 3. 3. 2008 (UTC)

Automobilka Gatter[editovat zdroj]

Přeji dobrý den. Objevil jsem v historii hesla o výrobci malých automobilů Gatterovi, že jste jej založil a zprvu upravoval. Podle publikace Povídání o Zákupech historie jeho zákupského období byla trochu jiná. Autor oné publikace městský kronikář Mgr Šimek tu stať zpracoval dle, cituji (Osobní poznámky ing Hrdličky o rozšíření vozů různých značek v ČSR dle sčítání k 31.12.1933 - Motor Journal, č.16, prosinec 2001). A tam je mj.psáno, že bratři Gatterové z Kuřivod zahájili výrobu v Zákupech 1930 a skončili kvůli nedostatku peněz 1934. Stať je delší, ale podstatná jsou ta dvě vymezující data, která jsou jiná, než uvádí Vaše údaje. Nechci do hesla zasahovat, počkám na vaše vyjádření. Pak včlením odstavec Gatter v Zákupech. Předem díky --Zákupák 14:07, 21. 5. 2008 (UTC)

Mým zdrojem bylo Probouzející se Ralsko, je samozřejmě otázka, kterému zdroji věřit víc. Nejlepší by bylo mít nějaký třetí a nezávislý. Snad by bylo možné doplnit údaje o větu ve znění, že podle jiných zdrojů docházelo k výrobě v období mezi ... a ... --Rawac 21:33, 21. 5. 2008 (UTC)

Liberec a okolí[editovat zdroj]

Ahoj, dnes již funguje portál Liberce, ale je zde spousta míst o čem psát a doplňovat. Ozvěte se, kdo chce spolupracovat na tom, aby Liberecko bylo na wiki super. Dík --M.D. 25. 9. 2010, 07:53 (UTC)

Pozvánka na sraz wikipedistů[editovat zdroj]

LW logo gold.png
Pozvánka na setkání wikipedistů

1. liberecký sraz se uskuteční
ve čtvrtek 24. listopadu 2011 od 17.30 hodin v (konkrétní místo bude upřesněno)
Všichni jsou srdečně zváni!

Pokud máte zájem, tak se zapište a stránku pro případné změny sledujte.

--Juandev 2. 11. 2011, 06:51 (UTC)

Fotografie Měděnce[editovat zdroj]

Zdravím, směl bych Vás/Tě požádat o fotografii jizerskohorského Měděnce? Předem za to díky. --Jan Polák (diskuse) 2. 12. 2012, 20:52 (UTC)