Diskuse s wikipedistou:Pokyrek

Page contents not supported in other languages.
Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Dobrý den! Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. Faigl.ladislav slovačiny 10. 9. 2009, 09:21 (UTC)

Moje osobní stránky[editovat zdroj]

Děkuji Vám za Vaši snahu, nicméně Vás musím upozornit, že editování cizích osobních stránek je zde považováno za nepřípustné a v budoucnu by jste s tím mohl mít větší potíže než u mne. Zdravím. MiroslavJosef 13. 8. 2010, 08:48 (UTC)