Diskuse s wikipedistou:Betelguese

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přeji Vám pěkný den a těším se na Vaše další příspěvky! --Mercy 26. 12. 2009, 09:30 (UTC)

Shrnutí[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, tak třeba Vaše editace bude patřit mezi ty, které budou moci vynechat, a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení.
Zvláště bych Vás pak chtěl o toto poprosit u editací, při nichž odstraňujete informace, které už v článku – jako např. Andromeda – jsou. Tam byste měl přidat i důvod, proč informace odstraňujete, pokud to není zcela zřejmé (jako např. odstranění zjevných nesmyslů). --Packa 27. 12. 2009, 11:58 (UTC)

Zdroje[editovat zdroj]

Ahoj, můžete prosím uvádět zdroje, ze kterých čerpáte údaje o objektech z NGC? Dík. --Tlusťa 29. 12. 2009, 09:53 (UTC)

Wikikytička[editovat zdroj]

Tournesol.png Wikikytička
za články a úpravy článků o galaxiích. Hezký den přeje --kuvaly|d|p| 13. 2. 2010, 18:33 (UTC)

NGCxxx[editovat zdroj]

Dobrý den, nevím jestli to víte, ale zde (Wikipedie:Pod lípou#NGC objekty) se vede diskuze o stránkách, které zde vytváříte a bylo by záhodno, kdybyste se vyjádřil z pozice autora. Děkuji --Petr Losert 16. 2. 2010, 08:09 (UTC)