Diskuse s wikipedistou:Akiller

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci
Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení.--Romanzazvorka 26. 9. 2010, 14:04 (UTC)

Hezký den pane Závorko,

děkuji za upozornění na tlačítko, bohužel jsem při psaní článku neměl tušení o jeho existenci a proto jsem postupoval špatným postupem. Ačkoliv Wikipedii navštěvuji často, tento článek byl můj první a nejsem zcela obeznámen s editací. Nicméně věřím, že časem se vše poddá.

Ať se daří.

-at-

Přivítání, pozdě, ale o to vřeleji :-)[editovat zdroj]

S pozdravem ♥ K123456 5. 3. 2011, 14:05 (UTC)