Diskuse s wikipedistou:109.81.231.50

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Erosenka, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/erosenka

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Jana Lánová (diskuse) 3. 5. 2014, 16:27 (UTC)

Zdravím, sice tam chyba byla to ale neznamená takové WP:Shrnutí editace, stačí napsat pravopis, nebo typo. Více v WP:Wikietiketa Díky--Horst (diskuse) 16. 4. 2015, 13:05 (CEST)

Dobrý den, nechápu, o čem je řeč, do wikiny nepřispívám a nejsem autorem uvedených úprav. Hezký den.

stačí se podívat, vše jde totiž vidět (proto je lepší být registrován a ty komentáře se Vás netýkají), ale hezký den samozřejmě také Vám--Horst (diskuse) 16. 4. 2015, 13:33 (CEST)

Možná Váš vzkaz nepatří mně, nemám samostatnou ip adresu. Témata jako erosenka, van Rompuy nebo Sims 4 jsou mi naprosto lhostejná :-)