Diskuse ke kategorii:Namco

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Bude prosím někdy tato kategorie přejmenována dle požadavků? Nový název odpovídá lépe názvu společnosti. Děkuji za pochopení. --Pindick 14:14, 10. 10. 2006 (UTC)

Napadají mne k tomuto dvě základní věci. Jednak se mi nelíbí nový název, který je strašně sloužitý. Například pro název článku máme dáno, že se v něm neuvádí právní forma společnosti, zatímco pro kategorie to není stanoveno. Tohle je věc k diskusi...
Druhá věc je, že mi není jasný význam této kategorie, co má být jejím obsahem. Našel jsem v ní několik článků o hrách, ale o společnosti nic. Takže jak starý název, a rím spíše i nový jsou více matoucí. --Zirland 07:46, 17. 11. 2006 (UTC)

Koukal jsem se na ostatní kategorie firem a všechny mají název bez právní formy společnosti (prostě jen základní název). Takže bych pojmenování nechal, jak je, navrhovaný název se mi taky nelíbí. Článek o firmě tu zatím není, protože ještě neexistuje (viz rozcestník Namco), ale až bude existovat, tak bych ho tu nechal spolu s produkty firmy (nemá cenu na ně dělat zvláštní kategorii). --Japo ¿ 08:41, 17. 11. 2006 (UTC)

Ale má. Kategorie:Videohry podle společnosti. --11. 1. 2013, 21:36 (UTC), Utar (diskuse)

Zahajte diskusi ke stránce Kategorie:Namco

Zahájit diskusi