Diskuse k Wikipedii:Nositelé Válečné hvězdy

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nová podoba[editovat zdroj]

{{{obrázek1}}}{{{obrázek2}}}

Navrhnul jsem novou podobu vyznamenání. Zachovává prvek maskování, ale přidává ještě symboliku válečných map. --Bazi (diskuse) 16. 1. 2014, 01:39 (UTC)

Kdyby se ale zdál výsledek překombinovaný, můžu zapracovat na jeho zjednodušení (uvítal bych k tomu ale konkrétní náměty a připomínky). --Bazi (diskuse) 22. 1. 2014, 09:53 (UTC)

Po konzultaci s Ioannem přidávám ještě návrh, který v podstatě jen převádí původní podobu do křivek. --Bazi (diskuse) 5. 2. 2014, 11:36 (UTC)

Zdravím. Možná by stálo za pokus položit na hvězdu zkřížené zbraně (meče, kalachy..), v podobném stylu jako má Papinianův řád, řády přírodních věd, řád obránce wikipedie... --Jann (diskuse) 5. 2. 2014, 12:39 (UTC)
Díky za tip. Dotřetice tedy zkřížené zbraně. Ještě samozřejmě můžeme doladit. --Bazi (diskuse) 5. 2. 2014, 20:24 (UTC)
Ahoj, líbí se mi tvoje chuť zlepšovat. V tomto případě bych ale dal přednost původní verzi. Pokud bych je měl seřadit, jak se mi líbí nejvíc Stávající, pak Další, Třetí a Navrhovaný. Na původním návrhu oceňuji jeho patinu. Možná je to nedokonalost editoru nebo záměr, nevím. Ty nové jsou naopak technicky dokonalé, ale stírá to "válečnou" image. Omlouvám se, pokud jsem tě zklamal. --Ladin (diskuse) 5. 2. 2014, 20:55 (UTC)
Pokud je potřeba měnit, tak také nejvíc preferuji "Další návrh", ostatní se mi moc nelíbí... --Saltzmann (diskuse) 5. 2. 2014, 22:05 (UTC)
@Ladin & Saltzmann: Díky za další názory. Při tvorbě nových ocenění (nejen této hvězdy) se inspiruji třeba sadou hvězd od Antonu, z nichž je mnoho použito na enWiki. On ovšem tvoří bitmapové obrázky ve vysokém rozlišení, zatímco já se přednostně snažím o obrázky vektorové. I tak většinou pracuje s „čistými“ hvězdami bez patiny i Antonu. Pro mě je patina tím spíš obtížná, že u vektorových obrázků výrazně navyšuje velikost souboru a při zmenšeném náhledu ne vždy vypadá dobře. Proto ode mě můžete čekat spíš ty čisté tvary a povrchy.
V třetím návrhu bych ještě mohl použít jiné zbraně, třeba „zlaté“ meče typu File:Distintivo_promozione_merito_di_guerra_ufficiali_superiori_(forze_armate_italiane).svg, aby byly kontrastnější k šedému podkladu, ale jestli převažuje řekněme konzervativní náchylnost k minimálním změnám, pak tedy Další návrh bude nejlepší volbou. --Bazi (diskuse) 5. 2. 2014, 22:56 (UTC)
Třetí návrh pěkný. Zlaté meče na hvězdě a věnec pod ní by patrně byly ještě hezčejší, ale konzervativní kolegové mě zřejmě přehlasují. I tak, Bazi, díky za snahu. --Jann (diskuse) 6. 2. 2014, 13:21 (UTC)