Diskuse:Motorový vůz M 260.0

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Upřímně řečeno, nevím co s těmito editacemi od anonyma. Copyvio, i přes podezření, Google nenajde. Text (ani jsem ho celý nečetl) není vůbec ozdrojovaný, není správně formátován a celkovým charakterem mi taky nesedí - je zkrátka až extrémně podrobný a tedy nevím, jestli je do této encyklopedie vhodný. Nejlepší by bylo vytáhnout z něj podstatné informace a značně ho zredukovat, ovšem to by jednak stálo nemalé úsilí (sám na to teď nemám) a jednak to naráží na fakt, že není uveden žádný zdroj (WP:OV)... Zatím to nechám být, ale časem možná přijde z mé strany radikální průklest (pokud se toho neujme někdo dřív). --Harold (diskuse) 18. 3. 2016, 18:47 (CET)

I vzhledem k dnešním dalším editacím jsem vložil š. Upravit, přičemž za nějaký čas nevylučuji ani požadavky na urgentní úpravu a ověření. --Harold (diskuse) 6. 4. 2016, 14:18 (CEST)

@Harold: Vzhledem k nulové ověřitelnosti informací v té části a dlouhé době, která uplynula, navrhuji celou pasáž odstranit. --Mates (diskuse) 25. 3. 2019, 18:08 (CET)
Díky za popostrčení. Občas jsem si na to vzpomněl, ale vždy byly urgentnější věci. :-) V zásadě jsem článek vrátil do stavu z roku 2016 (před oním masivním přidáváním neenc. obsahu) + s drobnou aktualizací. --Harold (diskuse) 25. 3. 2019, 18:23 (CET)