Diskuse:Antonín Wiehl

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Odkazy[editovat zdroj]

Opravil jsem (až napodruhé) jeden odkaz na bibliografickou databázi NPÚ Carmen. Ostatní budou také fungovat zřejmě až po stejné změně (id jsou zřejmě správně). Bohužel to tam není zařízeno tak, aby to nabízelo korektní adresu k odkazování. Možná k tomu ještě dojde, to netuším. Současně je otázka, zda lze odkaz na takovou evidenci označovat jako "On-line". Přitom je možné, že některé z dokumentů dostupné jsou. To by ale zatím bylo možné ověřit jen v záložce "Vazby", kdyby tam byl odkaz. Současně ale není pravděpodobné, že by pracovnice a pracovníci knihoven a archivů v NPÚ toto ověřovali. Ale odkaz do takové evidence lze leda schvalovat, protože možnému zájemci určitě může usnadnit situaci. A je to také doklad věrohodnosti zde uváděných informací. --MONUDET (diskuse) 25. 9. 2015, 15:33 (CEST)

Díky - vyčistil jsem odkazy na rozcestníky a vytvořil dva články na téměř poslední významné stavby AW. Fara u sv. Petra v Praze Městská spořitelna pražská v Rytířské ulici Zdraví a děkuje za spolupráci--Renesance (diskuse) 1. 11. 2015, 20:12 (CET)

Externí odkazy či reference byly změněny (srpen 2018)[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem se pokusil opravit 1 externí odkazy či reference na stránce Antonín Wiehl. Prosím, zkontrolujte moje editace. Pokud máte nějaké otázky, potřebujete, abych tyto odkazy nebo dokonce celou tuto stránku ignoroval, prosím vizte seznam často kladených otázek pro další informaci. Provedl jsem následující změny:

. Udělal-li jsem chybu, vizte seznam často kladených otázek.

Děkuji.—InternetArchiveBot (Nahlásit chybu) 22. 8. 2018, 11:23 (CEST)