ÜberSoldier

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
UberSoldier
Vývojář Burut Creative Team
Vydavatel cdv Software (e)
Distributor CDV
Platformy PC
Datum vydání 2006
Žánr akční sci-fi FPS
Módy multiplayer videohra a hra jednoho hráče (e)
Hodnocení 70-75%, 7/10
Média CD, DVD
Systémové
požadavky
Intel P4 2.4 GHz nebo AMD Athlon XP 2000+, RAM 512 MB, ATI Radeon 9600, 128 MB nebo nVidia FX5700, 128, operační systém: Windows 2000/Me/XP
Ovládání Klávesnice, myš
PEGI 16 USK 18
Data mohou pocházet z datové položky.

UberSoldier je ruské akční sci-fi FPS. UberSoldier je ve hře projekt šíleného vědce a funguje tak, že se vzkřísí mrtvý a po vzkříšení dostane speciální schopnosti. První vzkříšený je hlavní hrdina hry.

Příběh[editovat | editovat zdroj]

Po vzkříšení leží hrdina v posteli a vedle něj si povídají dva doktoři. Pak tam vtrhne Eva, která je oba zabije, ale hrdinu nechá žít. Tady začíná jeho cesta za pomstou.

Úrovně[editovat | editovat zdroj]

V jednotlivých úrovních se hráč dostane do netradičních prostředí, jako je například průmyslový komplex v Československu, nebo začáteční psichiatrická léčebna. Design odpovídá roku 2004-2005[zdroj?].

Zbraně[editovat | editovat zdroj]

UberSoldier poskytuje celou řadu zbraní. Od tradičních Karků 98 k plamenometům, samopalům, odstřelovacím puškám, RPG a podobně. Hrdina na sobě může mít celkem jednu primární zbraň (například samopal), pistoli a druhou zbraň (například odstřelovací pušku nebo kulomet těžkého kalibru) a k tomu granáty.

Spolubojovníci[editovat | editovat zdroj]

Po boku hráče ve hře často bojují i další vojáci, ale s malou umělou inteligencí[zdroj?]. Několikrát se hrdina ocitne i vedle hlavních příběhových postav, jako například vůdce opozice. Tyto postavy jsou nesmrtelné.

Emoce[editovat | editovat zdroj]

Ve hře funguje systém emocí. Například když hráč zabije třikrát za sebou střelou do hlavy nebo nožem, tak se mu vylepší nějaká vlastnost. Je zde tedy zakomponován jakýsi velmi jednoduchý RPG systém.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]