Carnage

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Carnage je komiksová postava Davida Michelinieho vydavatelství Marvel Comics.

Původně to byl Clatus Cassidy, bývalý masový vrah a blázen. Byl chycen při pokusu o atentát a vsazen do vězení. Za spoluvězně měl Eddieho Brocka známého jako Venom, jenže bez jeho slizkého symbionta. Pak se stalo něco nečekaného — symbiont si přišel pro Brocka. Brock utekl, jenže trochu slizu z Eddieho symbionta se zachytilo na stěně a okamžitě pokrylo Cassidyho. Tak se zrodil CARNAGE. Na rozdíl od Venoma umí Carnage pár nových fíglů. Umí natahovat a tvarovat své končetiny např.do sekyry. Má červenou barvu a je štíhlý.

Jeho schopnosti: Je to extrémně silné stvoření,které je 5 krát silnější než jeho stvořitel(zvedne 50 tun),jak je již napsáno umí se natahovat asi do 10 metrů uvádí se že jednou se natáhnul při souboji s Spider-Manem až do 20 metrů (jen si to skuste představit),dále jak je také napsáno nahoře umí měnit končetiny do různých tvarů (5 nejoblíbenějších : 5 Prodloužené prsty na konci ostré které umí házet,4 meč ,3 kuš , 2 sekera, 1 koule s ostny)

Clatus Cassidy: Jeho rok narození není přesně znám ale je to kolem roku 1970-1980, jemuž oba rodiče postupně umřeli, a on se kvůli tomu dal na dráhu zločinu, přidal se k bohatému a poměrně velkému gangu až z něj vyrostl velmi dobrý najemný vrah. Po asi dvacáté vraždě ho ho chytli a odsoudili na doživotí,po 5ti letech se z části zbláznil.Po 10 letech získal za spolu vězně Eddieho a po deseti dnech přišel onen Venom a kousek se zachytil vlez na oblek a vznik Carnage