Wikipedista:Zet

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Albert Einstein Head.jpg Albert Einstein:"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
PrirodneNauke.svg Paul R. Thagard:"Elucidation of how science differs from pseudoscience is the philosophical side of an attempt to overcome public neglect of genuine science."
Carl Sagan Planetary Society.JPG Carl Sagan:"It is barely possible that a few of these paranormal claims might one day be verified by solid scientific data. But it would be foolish to accept any of them without adequate evidence."
Bathrobecabalicon.png Rimmer, Arnold J., BDp., SDp.:"Wasn't it St. Francis of Assisi himself who said, "Never give a sucker an even break?""
Kryton:"Well if he did, sir, it was strictly off the record."


Cougar track.jpg Všechny stopy nemizí ve sněhu.


Tento uživatel je jednorázovým účtem založeným z důvodů přehlednosti příspěvků v článku Bitva o Británii a zejména současné diskusi k němu se vztahující, kde jsem dosud přispíval jako neregistrovaný uživatel. V jiných oblastech se na české wiki nemíním angažovat, i když nemůžu vyloučit, že občas z nudy přehlédnu poslední změny a v rámci možností opravím případné vandalismy v jiných článcích. Děkuji za pochopení. --Zet (kontakt|příspěvky)