Wikipedie:Wikizpravodaj MU/2014-12

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Prosinec 2014 (č. 0)[editovat | editovat zdroj]

Vítejte! Otevřeli jste nulté, pokusné číslo Wikizpravodaje Masarykovy univerzity – měsíčníku, který se snaží podávat přehled o prezentaci témat souvisejících s Masarykovou univerzitou na Wikipedii a souvisejících projektech a monitorovat a podporovat aktivity směřující k jejímu zkvalitňování a aktivity zaměřené na tvorbu a šíření svobodných znalostí v Brně vůbec.

Vydavatelem Wikizpravodaje Masarykovy univerzity je Spolek absolventů a přátel MU.

Toto nulté číslo zachycuje dění v měsíci prosinci 2014. Protože bylo vytvořeno s delším časovým odstupem, mohou prezentované statistiky obsahovat určité nepřesnosti. Redaktorem zpravodaje je Marek Blahuš, wikipedista a člen výboru Spolku absolventů a přátel Masarykovy univerzity, který zpravodaj vydává. Komentáře a zpětnou vazbu uvítáme na stálé diskuzní stránce zpravodaje nebo jakýmkoliv jiným vhodným kanálem.

Obsah čísla[editovat | editovat zdroj]

Odběr zpravodaje[editovat | editovat zdroj]

Zpravodaj vychází vždy sedmý den v měsíci. Příští číslo, zachycující dění v lednu, vyjde 7. 2. 2015. Toto číslo vyšlo 1. 2. 2015.

Registrovaní uživatelé Wikipedie si mohou kliknutím na tlačítko Vector skin - page not in the watchlist.png nahoře přidat hlavní stránku zpravodaje mezi sledované. Upozornění na nová čísla je možno odebírat také e-mailem – zájemci ať se hlásí na adrese wikizpravodajAt sign.svgblahus.cz.