Ring (Chuck)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Kruh (v originálním jazyce The Ring) je zločinecká organizace v seriálu Chuck. Chuck se s ní seznámí na konci 2.řady. Kruh vytvoří vlastní Intersect, který si potom nahraje Daniel Shaw. Kruh se snaží získat nadvládu nad CIA a NSA. Šéfové Kruhu se nazývají stařešinové, je jich pět. Pod Kruh spadá i organizace Fulcrum, která na konci druhé řady Chucka zanikne. Kruh je poražen na konci 3.série díky Chuckovi, Sarah a Caseymu.

Kruh používá svůj vlastní druh telefonu ve tvaru kruhu. O Kruhu se poprvé Chuck dozvídá, když Bryce Larkin umírá v sálu Intersectu. Bryce řekne, že Fulcrum je jen jedna část Kruhu. V díle 'Chuck a Tic Tac' chce po Caysem jeho bývalý velitel, aby ukradl jednu pilulku pro Kruh. V akcích proti Kruhu se objeví i Devon "Kapitán Suprák" Woodcomb, o kterém si Kruh myslí, že je agent CIA. Kruh je zničen v epizodě 'Chuck vs. The Ring (Part 2)'.

Daniel Shaw se pokusil zabít Sarah, chvíli spolu i chodili. Sarah dostala příkaz zabít ženu Daniela Shawa Evelin, a proto se ji pokusil zabít. Shaw se v 5.sérii Chucka vrátí a opět se pokusí zabít Sarah i Chucka.