Diskuse s wikipedistou:K.vojta

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Ještě k Vaším úpravám článku Škoda 13T. Podle mě není nutné aktualizovat článek po každém nově dodaném vozu, historie článku se pak stává nepřehlednou. Jakožto fanoušek MHD situaci rovněž sleduji a chtěl jsem ty nově dodané vozy do článku přidat až tu budou všechny (teď na jaře myslím 9 kusů), případně až se objeví v pravidelném provozu. --Harold 5. 5. 2009, 13:20 (UTC)

Dobře beru na vědomí, až uznáš že je to vhodné tam to tam dopiš.

K.vojta 6. 5. 2009, 15:44 (UTC)

Commons[editovat zdroj]

Wikimedia Commons

Děkuji za obrázky, které nahráváte do české Wikipedie. Chci Vás ale upozornit na existenci Wikimedia Commons, jež slouží jako centrální úložiště obrázků a dalšího multimediálního obsahu přístupné všem projektům. Má mnoho výhod, obrázky tam jsou kategorizované a lze je použít i v dalších jazycích, Vámi nahrané soubory tak budou užitečné stovkám tisíc dalších uživatelů po celém světě, nikoliv pouze českým čtenářům. Na Commons patří i obrázky opatřené českým textem nebo s českými popisky – často se stává, že jsou popisky přeloženy do dalších jazyků a obrázek je poté použit v dalších projektech po celém světě. Nahrávané obrázky samozřejmě musí mít vyřešena autorská práva.

Používání Wikimedia Commons není složité, je k dispozici český návod i české uživatelské rozhraní. Tamějšími správci jsou i někteří správci české Wikipedie, na které je možno se obrátit. Není třeba se ničeho obávat. Děkujeme za Vaši pomoc! P.S.: Kdyby sis nevěděl rady, klidně mi napiš. Jinak brněnské fota najdeš zde. měj se pěkně, --Podzemnik 25. 6. 2009, 12:27 (UTC)