Diskuse s wikipedistou:81.201.60.158

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Archivy
Archivy:

Hospodářství a průmysl (San Marino)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Hospodářství a průmysl(san marino) fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Loupežník 6. 11. 2011, 10:09 (UTC)

Mesicni kamen[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Harold 9. 11. 2011, 22:39 (UTC)

Hvězdná brána: Atlantida[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, nebudou je muset dále zkoumat a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --YjM:Yolanda(d|p) 16. 1. 2012, 22:56 (UTC)

Dobrý den! Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí editace stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení.--YjM:Yolanda(d|p) 16. 1. 2012, 22:56 (UTC)

Stargate[editovat zdroj]

Zdravím, prosím o vysvětlení této editace. Vytvořil jsem přesměrování na článek Hvězdná brána, což má být obecný článek o universu Hvězdné brány. Další významy termínu Stargate jsou vysvětleny na stránce Stargate (rozcestník). Nevidím tedy jakýkoliv důvod tu duplikovat obsah. --Harold 8. 2. 2012, 01:09 (UTC)

rotože nereaguje a pokračujete v nesmyslných editacích, vše jsem vrátil zpět. Buď jasně vysvětlete své záměry nebo se zdržte dalších takových úprav. Děkuji. --Harold 8. 2. 2012, 10:10 (UTC)

Stránku Hvězdná brána (rozcestník) jsem vytvořil proto aby všechny články týkající se hvězdné brány měli název v češtině, protože to už někdo navrhoval. Chtěl jsem jenom zpřehlednit články o hvězdné bráně jinak mi šlo v podstatě o totéž co tobě --Wikipedista:81.201.60.158 9. 2. 2012, 01:50 (UTC)

Upřímně, stále to moc nechápu. Současná podoba (Hvězdná brána × Stargate (rozcestník)) je myslím nejrozumnější způsob rozdělení. Vytváření další stránky jako "Hvězdná brána (rozcestník)" není myslím zrovna vhodné, když její obsah byl rozcestníkovou duplicitou z článku Hvězdná brána. --Harold 9. 2. 2012, 10:07 (UTC)