Diskuse k šabloně:Subpahýl autor

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Mírnější formulace[editovat zdroj]

Naléhavá prosba o zásadní úpravy Vámi vytvořeného článku [[{{{1}}}]]

Omlouvám se, ale tento článek má problémy se splněním požadavků na encyklopedický článek. Bylo by nanejvýš žádoucí, kdybyste se pokusil text rozšířit alespoň do rozsahu, který by opravňoval tuto stránku označit jako tzv. pahýl. Nestane-li se tak do 3 dnů, bude stránka s největší pravděpodobností smazána. Děkuji za pochopení.


Návrh textu, který by byl vložen na diskusní stránku přispěvatele. Předpokládá se, že vkladatel šablony by připojil svůj podpis. --Luděk 09:55, 7. 12. 2005 (UTC)

Chyba[editovat zdroj]

Někde je chyba. Když kliknu v diskusi na editovat část uplně dole pod posledním příspěvkem tak mi to nenechá editovat část té diskuse v něčí adrese, ale hodí mne to editovat šablonu, takže pak vzniká toto. --Chmee2 16:25, 27. 3. 2008 (UTC)

To je přirozený důsledek nedávné změny, která se snažila naplnit Váš požadavek z Šablona diskuse:Subpahýl#Nadpis. --Flere-Imsaho 17:01, 27. 3. 2008 (UTC)

Vícenásobný parametr[editovat zdroj]

Šla by přidat možnost vícenásobného parametru: {{subpahýl autor|článek X|článek Y|článek Z}}? Subpahýlů jde za chvíli vyrobit velké množství a vložení do diskuse několika šablon za sebou vypadá divně (zvlášť když text šablony má aspoň na první pohled tvořit dojem, že je psán v ruce) أنا الحق مساهمات النقاش ‎ 2. 5. 2009, 15:54 (UTC)

Pokud je mi známo, jde to tak už v tuto chvíli. Nicméně stává se, že člověk nejdřív uvidí jeden subpahýl, napíše autorovi do diskuse a pak až objeví ten další. To lze samozřejmě řešit editací původního příspěvku přidáním parametru, ale to může někdo vnímat jako nepřehledné. --Tchoř 2. 5. 2009, 16:18 (UTC)

Doplnění ze dne 28.5.2019[editovat zdroj]

Doplnil jsem text šablony podle následujícího návrhu. --R-bahn (diskuse) 28. 5. 2019, 14:30 (CEST)